Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Prvních 30 000 Oskaret se zvláštním tarifem prodáno: Ode dneška má Oskar novou nabídku

04. května 2000

Předplacená mobilní služba Oskarta se setkala s tak velkou poptávkou zákazníků, že prvních třicet tisíc Základních sad bylo vyprodáno během pouhých dvou týdnů. "Tak vysoká poptávka po našich předplacených službách nás opravdu těší. Úvodní speciální nabídka byla vyčerpána velmi rychle," říká David Scott, obchodní ředitel. "Nyní dokončujeme přípravu předplacených karet s novými cenami," dodal. Oskarta s novým tarifem se začíná prodávat ode dneška.

Předplacená mobilní služba Oskarta se setkala s tak velkou poptávkou zákazníků, že prvních třicet tisíc Základních sad bylo vyprodáno během pouhých dvou týdnů.

"Tak vysoká poptávka po našich předplacených službách nás opravdu těší. Úvodní speciální nabídka byla vyčerpána velmi rychle," říká David Scott, obchodní ředitel. "Nyní dokončujeme přípravu předplacených karet s novými cenami," dodal.

Oskarta s novým tarifem se začíná prodávat ode dneška. Cena za hovory v rámci sítě Oskar se změní na 3,15 Kč za minutu (včetně DPH) a bude stejná po celý den, ve špičce i mimo špičku. Cena volání do všech ostatních sítí v ČR se nemění, stále to bude 6,30 Kč za minutu během celého dne. Pro posílání textových zpráv (SMS) z Oskarty platí jednotná cena 2,10 Kč.

Oskar nevyžaduje žádný aktivační poplatek a navíc při zakoupení kupónu v ceně 800 nebo 1500 korun nabízí bonus - volné minuty navíc v hodnotě 100, respektive 300 korun. Po první minutě hovoru se přitom účtuje po vteřinách, takže zákazníci budou platit jen skutečně provolaný čas.

Druh dobíjecího kupónu Cena v Kč Bonus v Kč Doba platnosti
Oskarta 400 400 0 6 měsíců
Oskarta 800 800 100 9 měsíců
Oskarta 1500 1500 300 12 měsíců

Hovory v síti Oskar
(Kč/min.)
Hovory do ostatních sítích v ČR
(Kč/min.)
Volání do hlasové schránky
(Kč/min.)
Posílání faxu a dat
(Kč/min.)
Posílání SMS
(Kč za zprávu)
3,15 6,30 2,63 6,30 2,10

Uživatelé jedné z prvních 30 000 Oskaret stále mohou využívat speciální "desetikorunový" tarif pro jakýkoliv hovor v rámci sítě Oskar.

Začít volat s Oskartou je velmi jednoduché. Stačí zavolat OskarKontakt (0800 177 117, volání zdarma) a objednat si Základní sadu s předaktivovaným telefonním číslem. Základní sada stojí 400 korun a její součástí je Oskarta (SIM karta) a dobíjecí kupón v hodnotě 400 korun.

Kupóny pro dobíjení Oskarty je možné koupit ve značkových prodejnách Oskar a ve vybraných pobočkách České pošty. Kupóny je možné také objednávat přímo telefonem na čísle OskarKontakt. Minimální hodnota objednávky je 800,- Kč.

Upozorňujeme, že Základní sadu Oskarta prodáváme pouze prostřednictvím OskarKontaktu a prodejen Oskar, jakýkoli jiný případný způsob prodeje není autorizován.