Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

Připojení bez kabelu Naplno: dvojnásobek dat za stávající cenu na doma i na chatu

13. června 2017

2017 Vodafone navazuje na představení nových tarifů Red Naplno a zdvojnásobuje objem dat i u svého přenosného internetového připojení pro domácnosti. Nový tarif Připojení bez kabelu Naplno poskytuje zákazníkům datový objem 60 GB, který si mohou vzít kamkoliv s sebou. Novinka, která bude stát stejně jako její předchůdce 449 Kč měsíčně, bude v září 2017 doplněna o další zajímavé služby. U stávajících produktů Připojení bez kabelu a Připojení bez kabelu+ Vodafone v rámci letní promoakce zákazníkům navýší datový objem z 30 GB na 60 GB.

Naše původní služba Připojení bez kabelu, kterou jsme před třemi lety nabídli zákazníkům, zaznamenala ohromný úspěch, a i proto jsme se rozhodli, že vzhledem k zvyšování datových nároků uživatelů a v souladu s našimi novými tarify dopřejeme našim zákazníkům dvojnásobek dat i na doma,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu, a dodává: „Připojení bez kabelu Naplno se od původního řešení liší nejen dvojnásobkem dat, ale také novými doplňkovými službami po vyčerpání základního datového objemu. Věřím, že zákazníci ocení vylepšenou službu za stávající cenu.“

Noví zákazníci, kteří si Připojení bez kabelu Naplno pořídí od 12. června, získají základní objem dat 60 GB. Po jeho vyčerpání poběží internet dále plnou rychlostí a datový objem bude automaticky navyšován po 5 GB za cenu 49 Kč. Díky nové službě Data Limit, která bude k dispozici v samoobsluze Můj Vodafone, budou mít zákazníci kontrolu nad svou datovou spotřebou a budou si moci nastavit a měnit maximální počet automatických dokupů dat. V případě, že zákazník nebude chtít další data, může přes Data Limit minimalizovat počet dokupů na nulu. Tato a jiné doplňkové služby budou k dispozici až od září 2017, do té doby se zákazníkům po vyčerpání 60 GB pouze zpomalí rychlost připojení na 256 kbit/s.

Zákazníci, kteří mají stávající službu Připojení bez kabelu+, budou mít v rámci letní promoakce automaticky navýšený datový objem z 30 GB na 60 GB za stávajících podmínek tarifu. Po skončení promoakce v září 2017 budou zákazníci bezplatně převedeni na nový tarif Připojení bez kabelu Naplno, kde za stejnou cenu dostanou dvojnásobek dat jako standardní nabídku. Pokud zákazníci nebudou souhlasit se změnou tarifu, mohou od smlouvy odstoupit standardní cestou bez sankcí.

Uživatelé služby Připojení bez kabelu dostanou v rámci letní promoakce také dvojnásobný datový objem 60 GB se stávající rychlostí 4 / 2 Mbit/s. Po skončení akce budou mít možnost přejít na novou službu Připojení bez kabelu Naplno nebo se vrátí k původnímu nastavení služby Připojení bez kabelu s 30 GB.

Od 11. června zároveň Vodafone zlevnil modem Huawei LTE CPE B310. Zákazníci se smlouvou na 24 měsíců jej zakoupí za 1 777 Kč. Zákazníci bez smlouvy pak za cenu 2 777 Kč. Pokud zákazníci již modem vlastní a pořídí si nový tarif Připojení bez kabelu Naplno, nemusí jej nijak měnit nebo znovu nastavovat a nový tarif jim bude fungovat automaticky.

Výhody nového tarifu Připojení bez kabelu Naplno:

  • základní datový objem 60 GB + možnosti dokoupení dat (k dispozici až od září 2017),
  • rychlost stahování až 8 Mbit/s, rychlost nahrávání až 4 Mbit/s,
  • zařízení je plně přenosné a může sloužit v domácnosti, na chatě či chalupě, v kanceláři nebo si jej lze vzít s sebou na dovolenou po ČR do penzionu či hotelu,
  • připojit lze až 32 zařízení přes Wi-Fi a 1 zařízení přes kabel (např. mobilní telefony, tablet a notebook, ale také SmartTV, stolní počítače nebo herní konzole),
  • modem podporuje všechny dostupné frekvence 3G i 4G LTE,
  • instalace je velice snadná a nemusíte si domů zvát technika – stačí modem připojit do elektřiny a vložit SIM kartu.

Podmínky služby na https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-sluzby-pripojeni-bez-kabelu-naplno/ .