Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Představujeme Oskartu: Oskarovy předplacené služby

18. dubna 2000

Oskar nabízí od středy 19. dubna nový produkt - Oskartu. Jde o předplacené služby, které umožňují jednoduchý a cenově dostupný přístup do světa mobilních telefonů - beze smlouvy, bez paušálních měsíčních poplatků a vyúčtování. Prvních třicet tisíc uživatelů Oskarty bude moci volat v rámci sítě Oskar za jednotnou cenu pouhých 10,50 Kč, ať půjde o jakkoli dlouhý hovor v rozmezí jedné hodiny. Při hodinovém hovoru tak uživatel zaplatí 17 haléřů za minutu volání! Pro všechny ostatní hovory v České republice platí jednotná cena 6,30 Kč za minutu, a to v každou denní i noční dobu.

Oskar nabízí od středy 19. dubna nový produkt - Oskartu. Jde o předplacené služby, které umožňují jednoduchý a cenově dostupný přístup do světa mobilních telefonů - beze smlouvy, bez paušálních měsíčních poplatků a vyúčtování.

Prvních třicet tisíc uživatelů Oskarty bude moci volat v rámci sítě Oskar za jednotnou cenu pouhých 10,50 Kč, ať půjde o jakkoli dlouhý hovor v rozmezí jedné hodiny. Při hodinovém hovoru tak uživatel zaplatí 17 haléřů za minutu volání! Pro všechny ostatní hovory v České republice platí jednotná cena 6,30 Kč za minutu, a to v každou denní i noční dobu. Po první minutě hovoru se přitom účtuje po vteřinách, takže zákazníci budou platit jen skutečně provolaný čas. Oskar nevyžaduje žádný aktivační poplatek a navíc při zakoupení kupónu v ceně 800 nebo 1500 korun nabízí bonus - volné minuty navíc v hodnotě 100, respektive 300 korun.
Druh dobíjecího kupónuCena v KčBonus v KčDoba platnosti
Oskarta 400 400 06 měsíců
Oskarta 8008001009 měsíců
Oskarta 1500150030012 měsíců

Oskar také zaručuje ochranu a soukromí informací o zákazníkově účtu prostřednictvím přístupového hesla, které si uživatel sám zvolí. Samozřejmostí je, že na displeji telefonu se po každém hovoru zobrazí hovorné a zůstatek na účtu. Informace o pohybech na účtu jsou dostupné také prostřednictvím internetu.

Začít volat s Oskartou je velmi jednoduché. Stačí zavolat OskarKontakt (0800 177 117, volání zdarma) a objednat si Základní sadu s předaktivovaným telefonním číslem. Základní sada stojí 400 korun a její součástí je Oskarta (SIM karta) a dobíjecí kupón v hodnotě 400 korun. Po jejím obdržení stačí vložit Oskartu do telefonu, poprvé ji nabít pomocí přiloženého kupónu a je možné uskutečnit první hovor. Telefon není součástí sady, je možné objednat jej zvlášť.

"Oskarta je bezpochyby nejjednodušší a nejdostupnější cestou k mobilnímu telefonování v České republice," říká o novém produktu mluvčí Michal Kačena.

Kupóny pro dobíjení Oskarty je možné od středy koupit ve značkových prodejnách Oskar a velmi brzy budou k dispozici na dalších místech, například na pobočkách České pošty. Kupóny s hodnotou 800 a 1500 Kč je možné také objednávat přímo telefonem na čísle OskarKontakt 0800 177 117.