Vodafone

POSTAČÍ ZAPAMATOVAT SI „7“ - VOLAT OSKARKONTAKT JE JEŠTĚ SNAŽŠÍ

04. června 2001

0800 777 777 - nové číslo OskarKontaktu - přímé distribuce všech Oskarových služeb i mobilních telefonů a příslušenství OskarLinka s novým číslem Všichni zájemci o Oskarovy služby mohou od 1.června využít nové číslo linky OskarKontakt 0800 777 777. V České republice ojedinělý způsob prodeje mobilních telekomunikačních služeb umožňuje zákazníkům objednat si telefonicky kromě služeb i všechny produkty z Oskarovy nabídky se zárukou bezplatného doručení do dvou pracovních dní. OskarKontakt byl představen poprvé 1. března 2000.

 • 0800 777 777 - nové číslo OskarKontaktu - přímé distribuce všech Oskarových služeb i mobilních telefonů a příslušenství
 • OskarLinka s novým číslem
 • Všichni zájemci o Oskarovy služby mohou od 1.června využít nové číslo linky OskarKontakt 0800 777 777. V České republice ojedinělý způsob prodeje mobilních telekomunikačních služeb umožňuje zákazníkům objednat si telefonicky kromě služeb i všechny produkty z Oskarovy nabídky se zárukou bezplatného doručení do dvou pracovních dní.

  OskarKontakt byl představen poprvé 1. března 2000. Postupně se stal synonymem výhodného nákupu moderních telekomunikačních služeb poskytovaných nejnovějším operátorem. OskarKontakt v roce 2000 využila více než polovina zákazníků Oskara. Provedený průzkum potvrdil, že více než 96% zákazníků, kteří využili OskarKontakt, vysoce hodnotili především pohodlí, úsporu času i peněz. O úspěchu tohoto způsobu prodeje beze sporu svědčí i to, že se OskarKontakt stal za pouhých 10 měsíců provozu 3. nejpoužívanější „zelenou linkou“ v České republice.

  Objednávky zákazníků vyřizuje denně tým specializovaných prodejců, jejichž cílem je přistupovat k zákazníkům podle individuálních požadavků a pomoci s výběrem těch nejvýhodnějších služeb a produktů z Oskarovy nabídky. O rostoucí oblibě přímého prodeje prostřednictvím OskarKontaktu svědčí i výsledky posledního kola průzkumu „Firemní Image Senzor“, kde byl Oskar označen za společnost, která je nejvstřícnější ke svým zákazníkům. Průzkum „Firemní Image Senzor“ organizuje každoročně společnost Imas Marcon a vychází z informací získaných od vzorku tisíce respondentů ve věku 16 – 70 let.

  Společně se změnou čísla OskarKontaktu dochází i ke změně čísla linky péče o zákazníky, známé pod označením OskarLinka. Nová čísla reflektují Oskarovu novou atraktivní předvolbu 077.

  Nová telefonní čísla pro kontakt s Oskarem:

  0800 77 77 77 - OskarKontakt (Prodej všech produktů po telefonu)
  0800 77 00 77 - OskarLinka (Linka péče o zákazníky )
  *77 - OskarLinka pro volání ze sítě Oskar (Linka péče o zákazníky pro volání ze sítě Oskar)

  Starší čísla OskarKontaktu a OskarLinky zůstávají v provozu až do odvolání.