Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Podnikatele do seriálu DVANÁCT ODVÁŽNÝCH nominuje veřejnost

29. srpna 2006

Televize Prima a Vodafone zahajují nominační proces pro čtvrtou sérii dokumentárního seriálu Dvanáct odvážných. Podnikatele do nové série Dvanácti odvážných může od dnešního dne nominovat široká veřejnost na stránkách www.dvanactodvaznych.cz. Odborná porota z došlých tipů vybere dvanáct finalistů, o kterých natočí produkční společnost Febio dokumentární portréty, které uvede televize Prima v roce 2007.

Televize Prima a Vodafone zahajují nominační proces pro čtvrtou sérii dokumentárního seriálu Dvanáct odvážných. Podnikatele do nové série Dvanácti odvážných může od dnešního dne nominovat široká veřejnost na stránkách www.dvanactodvaznych.cz.
Odborná porota z došlých tipů vybere dvanáct finalistů, o kterých natočí produkční společnost Febio dokumentární portréty, které uvede televize Prima v roce 2007.

Každý, kdo zná odvážné české podnikatele, kteří uspěli díky své píli, odvaze a originalitě, může od dnešního dne až do 17.9. umístit svůj tip na stránce www.dvanactodvaznych.cz Profesionální porota, složená ze zástupců televize Prima, Vodafonu a společnosti Febio, vybere z došlých tipů dvanáct finalistů, jejichž příběhy se objeví na televizní obrazovce.

„Nominační proces Dvanácti odvážných se v minulém roce setkal s velmi příznivou diváckou odezvou. Potvrdilo se nám, že diváci ve stále větší míře chtějí spolurozhodovat o tom, co uvidí na obrazovce,“ říká Miloš Zahradník, ředitel programu televize Prima.

„Jsme zvědaví, zda letošní nominační proces překoná svým objemem a úrovní loňský rok, kdy porota vybírala dvanáct finalistů z 337 velice kvalitních tipů, které jsme obdrželi od veřejnosti,“ říká Gary McGuire, ředitel pro značku a komunikaci Vodafonu ČR.

Vodafone produkoval již tři série Dvanácti odvážných (2004 -2006), které se setkaly s velkou diváckou odezvou – každou epizodu sledovalo v průměru téměř 400 tisíc diváků televize Prima.

Na stránce www.dvanactodvaznych.cz je možné přehrát nebo stáhnout všechny odvysílané epizody Dvanácti odvážných.

Kontakty:

Prima TV
Anna Laštovková
anna.lastovkova@iprima.cz
602 105 179

Vodafone
Filip Hrubý
filip.hruby@vodafone.com
775 011 550