Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

PARTNERSTVÍ MFF KARLOVY VARY A VODAFONE PRODLOUŽENO O DALŠÍ TŘI ROKY

10. července 2013

Výkonná ředitelka společnosti Vodafone Česká republika, Muriel Anton a prezident MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška podepsali v úterý v Karlových Varech novou partnerskou smlouvu. Na základě této smlouvy bude Vodafone pokračovat v pozici hlavního partnera Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary do roku 2016. Společnost Vodafone je hlavní partnerem MFF Karlovy Vary od roku 2007.

„Jsme velmi rádi, že naše partnerství bude pokračovat i v dalších letech a společnost Vodafone bude tak moci podporovat jak karlovarský festival, tak jeho fanoušky,“ říká Muriel Anton.

„Vážíme si toho, že se společnost Vodafone rozhodla pokračovat jako hlavní partner karlovarského festivalu v dalších třech letech. Vztahy s našimi partnery stavíme a chceme stavět právě na dlouhodobé spolupráci, která je přínosná pro obě strany,“ dodává prezident MFF KV Jiří Bartoška.