Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKARZÓNA NABÍZÍ PRVNÍ SPORTOVNÍ TIPOVÁNÍ PŘES MOBIL

13. listopadu 2002

Služba Sportovní Tipování vám umožní přístup k bezplatnému sázení – poprvé na českém mobilním trhu! Další novinka OskarZóny – služba Kluby a diskotéky – vám dá perfektní přehled o nejlepších zábavních podnicích v Praze V OskarZóně najdete i nové Java hry včetně legendárního Manic Minera Pouhé čtyři měsíce po svém startu představuje OskarZóna, Oskarův partnerský program pro vývojáře a dodavatele obsahu, další dvě WAPové služby – s pořadovým číslem 14 a 15! Tentokrát najdou zákazníci na Oskarově WAPu především pořádnou dávku nové zábavy. Služba Sportovní Tipování jako první na českém mobilním trhu umožňuje přístup ke hře kurzového sázení. Sázení je zdarma, soutěží se o body a na hráče s nejvyšším počtem bodů čekají každý měsíc četné věcné ceny nebo až 3000 Kč v hotovosti. K účasti je nutná pouze registrace na stránkách www.eurotip.

  • Služba Sportovní Tipování vám umožní přístup k bezplatnému sázení – poprvé na českém mobilním trhu!
  • Další novinka OskarZóny – služba Kluby a diskotéky – vám dá perfektní přehled o nejlepších zábavních podnicích v Praze
  • V OskarZóně najdete i nové Java hry včetně legendárního Manic Minera

Pouhé čtyři měsíce po svém startu představuje OskarZóna, Oskarův partnerský program pro vývojáře a dodavatele obsahu, další dvě WAPové služby – s pořadovým číslem 14 a 15! Tentokrát najdou zákazníci na Oskarově WAPu především pořádnou dávku nové zábavy.

Služba Sportovní Tipování jako první na českém mobilním trhu umožňuje přístup ke hře kurzového sázení. Sázení je zdarma, soutěží se o body a na hráče s nejvyšším počtem bodů čekají každý měsíc četné věcné ceny nebo až 3000 Kč v hotovosti. K účasti je nutná pouze registrace na stránkách www.eurotip.cz, tj. u společnosti, která je jako partner projektu OskarZóna plně zodpovědná za provozování služby.

Služba Kluby a diskotéky umí přesně to, co slibuje – dá vám aktuální a podrobné informace programech nejvýznamnějších zábavní podniků v Praze. Jednotlivá zařízení můžete vyhledávat na základě polohy, názvu, hudebního žánru či jména konkrétního interpreta. Rozšíření o další města České republiky se připravuje.

V rámci služby Mojelogo.cz, kterou OskarZóna představila zákazníkům již v srpnu, najdete od 11. listopadu nově i Java hry, které si můžete stáhnout do svého telefonu. Šanci stát se hitem má zejména moderní remake legendárního Manic Minera, na kterého si určitě vzpomene každý, kdo kdy spatřil osmibitový počítač. Manic Minera, Sportovní Tipování i Kluby a diskotéky si můžete sami ihned vyzkoušet na Oskarově WAPu v sekci OskarZóna.

Všechny nové služby byly uvedeny na trh v rámci OskarZóny, partnerského programu pro vývojáře a dodavatele obsahu, které Oskar představil počátkem července. Společnosti i jednotlivci mohou své originální aplikace jednoduše předložit přímo Oskarovi. Pokud jsou dostatečně kvalitní, nabídne je Oskar více než miliónu svých zákazníků. Autoři přitom dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří. S tímto systémem přišel Oskar jako první operátor v ČR i ve střední Evropě.

Zájem českých vývojářů o účast v OskarZóně lze popsat jediným slovem – enormní. Počet partnerů přesahuje již dnes čtyři stovky. Úspěch prvních WAP aplikací navíc podnítil Oskara k otevření OskarZóny i pro vývojáře SMS her a služeb. I tento SMS program již přinesl první výsledky: 4. listopadu Oskar a společnost VERO Partners uvedli SMS hru LoveHunt neboli Hon za láskou, která si ihned získala vlastní komunitu náruživých hráčů.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do června 2002 si Oskara vybralo více než 1.070.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory stávající ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").