Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKARŮV WAP PRO FINANCE A PODNIKÁNÍ

27. března 2001

Oskar dnešním dnem rozšiřuje svou nabídku WAPu o nové aplikace určené především pro firemní klientelu. Oskar jako jediný z operátorů v České republice umožňuje plnou personalizaci – tedy sestavit si vlastní menu ze všech nabízených wapových stránek podle individuální chuti uživatele. Novinka Oskarova WAPu - sekce Finance a podnikání obsahuje: Online investor - Přináší ucelený informační servis z amerického trhu, včetně základních dat o několika tisících nejvýznamnějších akciích, přehled kurzů a komentářů k vývoji ve „zbytku světa". - Umožňuje klientům Online Investor obchodovat jak na akciových trzích Nasdaq, New York Stock Exchange a American Stock Exchange, tak nově i v RM-Systému. Obchodní rejstřík Umožňuje vyhledávat podle firmy nebo osoby.

Oskar dnešním dnem rozšiřuje svou nabídku WAPu o nové aplikace určené především pro firemní klientelu. Oskar jako jediný z operátorů v České republice umožňuje plnou personalizaci – tedy sestavit si vlastní menu ze všech nabízených wapových stránek podle individuální chuti uživatele.

Novinka Oskarova WAPu - sekce Finance a podnikání obsahuje:

Online investor
- Přináší ucelený informační servis z amerického trhu, včetně základních dat o několika tisících nejvýznamnějších akciích, přehled kurzů a komentářů k vývoji ve „zbytku světa".
- Umožňuje klientům Online Investor obchodovat jak na akciových trzích Nasdaq, New York Stock Exchange a American Stock Exchange, tak nově i v RM-Systému.

Obchodní rejstřík
Umožňuje vyhledávat podle firmy nebo osoby. Obsahuje zkrácený výpis z rejstříku obchodního soudu, spisové značky, adresu firmy, IČO a datum zápisu. Kliknutím na výpis získáte právní formu firmy, pracovní zaměření, statutární orgány, majitele včetně jejich podílu, u akciových společností složení představenstva, dozorčí rady, přehled změn a platnost záznamu.

Fakta o firmách
Stručné ekonomické informace z denního tisku. Obsahuje přehled zpráv i možnost hledání podle názvu firmy nebo IČO.

Registr organizací
Představuje databázi všech registrovaných firem v ČR, v níž najdete základní údaje o cca 2 000 000 podnikatelských i neziskových subjektech. Obsahuje kromě základních údajů o jménu, sídlu a identifikaci organizace také předmět činnosti, počet zaměstnanců, specifikaci právní formy, druhu vlastnictví atd. Vyhledávání dle IČO nebo podle textu.

Plátci DPH
Databáze plátců DPH. Vyhledává se podle DIČ firmy. Výsledek IČO, DIČ, platnost záznamu, adresa firmy a příslušný finanční úřad.

Plátci spotřební daně
Databáze plátců spotřební daně. Vyhledává se podle DIČ firmy. Výsledek IČO, DIČ, platnost záznamu, adresa firmy a příslušný finanční úřad.

Firmy v konkurzu
Databáze firem v různých režimech konkurzního řízení. Vyhledávání podle názvu firmy nebo IČO. Výsledkem je spisová značka obchodního soudu, obchodní jméno, adresa firmy, IČO, správce konkurzní podstaty, stav konkurzu a datum zápisu.

Katalog firem EDB
Umožňuje vyhledávat firmy podle textu nebo podle IČO. Obsahuje název firmy, IČO, adresu, telefon a popis činnosti.

Kursovní lístek
Ukazuje kurs koruny k vybrané měně. Nákup, prodej, střed podle ČNB, ČS, ČSOB, IPB a KB.

Konverze měn
Spočítá konverzi dvou libovolných měn. Např. kolik marek dostanu za 100 USD. Přepočet se realizuje dle aktuálního kursu ČNB.

Novinky Oskarova WAPu v sekci Zpravodajství a info:

Zaměstnání

CV Online; Jobpilot; JobMaster
Nabízí vyhledání volných míst podle oblastí, oborů činností, společností a data vložení.

Novinky Oskarova WAPu v sekci Praktické:

Státní správa
Umožňuje dohledat kontakt a adresu státních institucí podle měst nebo druhu institucí.

Sledování zásilek
Umožňuje sledování zásilek velkých kurýrních firem: DHL, FedEx, PPL, DPD, TNT, UPS. Zásilku je možno sledovat a zjistit, v jakém stavu se nachází - přijetí, odeslání na letiště, přeprava na jiné letiště, překládání, další doprava, doručení na místo atp. Hledání probíhá podle zadaného čísla zásilky.

Adresy lékáren
Adresy lékáren podle města a městské části.

Oskarův WAP nabízí možnost personalizace prostřednictvím internetové stránky www.oskarmobil.cz. „Osobní“ WAP je tak nejen přehlednější, ale současně pomáhá šetřit čas, a tím i finance.

Pro aktivaci Oskarova Wapu postačí majitelům mobilních telefonů podporujících technologii WAP bezplatně aktivovat služby Mobilní kanceláře na čísle *607.