Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Oskarův Dárkový koš je zase plnější

22. září 2003

Kdyby se Červená Karkulka měla za babičkou vláčet s Dárkovým košem od Oskara, měla by ruce jako orangután dřív, než by došla do lesa. Dárkový koš s výhodami pro nové Oskarovy zákazníky totiž zase ztěžkl. Nově obsahuje balíček Moje volné minuty: 20 volných minut pro volání měsíčně zdarma. To znamená, že zákazník, který si objedná tarif Nezavěšuj, může za rok provolat čtyři hodiny do všech sítí zdarma navíc. Tento balíček nelze kombinovat s jinými výhodami z Dárkového koše.Kdyby se Červená Karkulka měla za babičkou vláčet s Dárkovým košem od Oskara, měla by ruce jako orangután dřív, než by došla do lesa. Dárkový koš s výhodami pro nové Oskarovy zákazníky totiž zase ztěžkl.

Nově obsahuje balíček Moje volné minuty: 20 volných minut pro volání měsíčně zdarma. To znamená, že zákazník, který si objedná tarif Nezavěšuj, může za rok provolat čtyři hodiny do všech sítí zdarma navíc. Tento balíček nelze kombinovat s jinými výhodami z Dárkového koše.

Moje volné minuty jsou dostupné i pro stávající zákazníky Oskara, kteří mají jeden z Tarifů nové generace: Moje volné minuty lze aktivovat za měsíční poplatek 80 korun.

Aktuální přehled obsahu Dárkového koše:

Dárkový koš Zdarma na
Název balíčku Počet volných jednotek za měsíc Řekni mi (3 měsíce) Povídej (6 měsíců) Nezavěšuj (1 rok)
Moje MMS * 20 minut 30 MMS 60 MMS 120 MMS
Moje volné minuty 20 minut 60 minut 120 minut 240 minut
Moje SMS 100 SMS 300 SMS 600 SMS 1200 SMS
Z následujících balíčků si dokonce můžete vybrat kombinaci dvou:
Můj WAP 40 minut 120 minut 240 minut 480 minut
Moje SMS Info 30 informací 90 informací 180 informací 360 informací
Moje SMS Zábava 25 SMS 75 SMS 150 SMS 300 SMS
Moje Melodie, Loga a Obrázky 5 melodií, log nebo obrázků 15 melodií, log nebo obrázků 30 melodií, log nebo obrázků 60 melodií, log nebo obrázků

* Možnost kombinace se zvýhodněným MMS telefonem.Ještě že babička neměla mobil!