Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAROVY NEOMEZENÉ VÁNOCE

01. listopadu 2005

S vánoční nabídkou od Oskar Vodafonu budou mít zákazníci zdarma tolik minut, že nebudou vědět, co s nimi. Nabídky Nonstop Vánoce pro tarifní zákazníky a neomezené víkendové volání s novou předplacenou kartou Oskarta Super jsou určeny především pro ty, kteří se nechtějí v telefonování omezovat. Všichni noví nefiremní zákazníci a firemní zákazníci bez smlouvy, kteří si od 1. listopadu do konce roku pořídí Nonstop Vánoce s některým z tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno), budou mít po provolání volných minut všechny hovory do sítě Oskar zdarma, a to po dobu až jednoho roku. K tomu jim Oskar Vodafone na stanovenou dobu odpustí i měsíční paušály.

S vánoční nabídkou od Oskar Vodafonu budou mít zákazníci zdarma tolik minut, že nebudou vědět, co s nimi. Nabídky Nonstop Vánoce pro tarifní zákazníky a neomezené víkendové volání s novou předplacenou kartou Oskarta Super jsou určeny především pro ty, kteří se nechtějí v telefonování omezovat.

Všichni noví nefiremní zákazníci a firemní zákazníci bez smlouvy, kteří si od 1. listopadu do konce roku pořídí Nonstop Vánoce s některým z tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno), budou mít po provolání volných minut všechny hovory do sítě Oskar zdarma, a to po dobu až jednoho roku. K tomu jim Oskar Vodafone na stanovenou dobu odpustí i měsíční paušály. K nabídce si zákazník navíc může pořídit telefon za zvýhodněnou cenu.

Firemní zákazníci, kteří podepíší smlouvu minimálně na dva roky a vyberou si jeden z tarifů Naplno (nevztahuje se na Rozjezd Naplno), mohou získat nabídku Nonstop Vánoce zdarma, ale budou platit měsíční paušály.

Oskar Vodafone myslí i na stávající tarifní zákazníky. Ti, kteří již mají jeden z tarifů Naplno, mohou také volat do sítě Oskar zdarma. Stačí, když si objednají nabídku Nonstop Vánoce a zaplatí aktivační cenu 500 Kč (595 Kč s DPH). Stávající zákazníci nadále platí měsíční paušály.

Tarify Naplno Cena bez/s
19% DPH
Kolik měsíčních paušálů je v ceně? Kolik měsíců je možné volat do sítě Oskar Vodafonu zdarma
50 Naplno 1 000 Kč
1 190 Kč
4 3
150 Naplno 1 800 Kč
2 142 Kč
3 6
300 Naplno 2 000 Kč
2 380 Kč
2 9
500 Naplno 3 200 Kč
3 808 Kč
2 12

Ani zájemci o nejnižší Oskarův tarif Rozjezd Naplno nepřijdou o Vánocích zkrátka. Noví zákazníci získají neomezená víkendová volání do sítě Oskar zdarma po dobu 3 měsíců. Navíc si mohou během Vánoc k Rozjezdu Naplno pořídit telefon za zvýhodněnou cenu.

Oskarta Super

V předvánočním období přichází Oskar Vodafone také s novou nabídkou pro uživatele předplacených karet. Od 15. listopadu mají na výběr ze dvou Oskaret – stávající standardní a nové Oskarty Super.

Zákazníci, kteří si v rámci vánoční kampaně pořídí do 31.12. 2005 novou Oskartu Super, budou volat celé 4 víkendy komukoliv v síti Oskar zdarma . Navíc, když si dobijí kredit nejpozději do konce ledna 2006 alespoň 500 Kč, získají k prvnímu takovému dobití zdarma neomezené volání v síti Oskar na další 4 následující víkendy. Zájemci tak mohou získat volání do sítě Oskar zdarma až po dobu 8 víkendů.

Oskarta Super je již také připravena na přenositelnost mobilního čísla a sjednocuje cenu za volání do všech sítí v České republice, a to na 6 Kč (7,14 s DPH) za minutu. Uživatelé si kdykoliv mohou zdarma aktivovat Program dvojka, v rámci kterého volají na 2 vybraná čísla ze sítě Oskar jen za 2 Kč (2,38 Kč s DPH).

Nová Oskarta Super není určena jen pro vánoční trh. Předplatitelé mohou využít kromě stálého Programu dvojka také další trvalé nabídky a kdykoliv si objednat ze 2 balíčků – Nonstop víkend a SMS balíček.

Balíček Nonstop víkend stojí 50 Kč (59,5 Kč s DPH) a obsahuje neomezené volání zdarma do sítě Oskar po dobu příslušného víkendu. Pokud tedy zákazníci protelefonují každý víkend více jak 8 minut, vyplatí se jim aktivovat v rámci Oskarty Super balíček Nonstop víkend každý týden. Bezplatné volání se nevztahuje na čísla v rámci Programu dvojka.

SMS balíček obsahuje za 50 Kč (59,5 Kč s DPH) 40 SMS do všech sítí v České republice. V rámci předplacených karet se jedná o nejlevnější cenu za 1 SMS do všech sítí v ČR, a to 1,25 Kč (1,50 s DPH). Na poslání těchto textových zpráv má zákazník 7 následujících dnů od aktivace balíčku. Pokud je zákazník nevyužije, nepřevádí se. Další balíček si může zákazník pořídit až za 7 dní od předcházející aktivace.

Balíčky se mohou vzájemně kombinovat.

Více informací na www.neomezenevolani.cz.