Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAROVO KLUZIŠTĚ BUDE V CENTRU OSTRAVY

04. prosince 2004

Oskar představí své kluziště v centru Ostravy. Bude slavnostně otevřeno v sobotu 4. prosince v pět hodin večer na Jiráskově náměstí. Bruslit bude možné celkem 30 dní až do 2. ledna 2005 do deseti hodin večer.

Oskar představí své kluziště v centru Ostravy. Bude slavnostně otevřeno v sobotu 4. prosince v pět hodin večer na Jiráskově náměstí. Bruslit bude možné celkem 30 dní až do 2. ledna 2005 do deseti hodin večer. Vstup na kluziště je pro všechny návštěvníky zcela zdarma. Akce se koná ve spolupráci s městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz. Bude to navíc poprvé, kdy Oskarovo kluziště zamíří mimo Prahu.

Plocha kluziště bude mít velikost 30 x 14 metrů. Bruslení bude zadarmo a navíc se bude na ledu každý den od šesti do deseti tančit. Chybět nebudou ani nejrůznější soutěže na ledě. Oskar nabídne také půjčovnu bruslí, která je umístěna přímo u kluziště. Pro Oskarovy zákazníky bez poplatků, ostatní zaplatí půjčovné 30 korun. I když se letos čeká teplá zima bez sněhu, Oskarovu kluzišti to nevadí. Díky použité technologii vícevrstvého ledu vydrží plocha neporušená až do 15 °C.

Kluziště bude zdrojem zábavy i pro lidi, kteří nebudou bruslit. Dění na ledové ploše budou moci sledovat prostřednictvím webové kamery na www.jakvypadavasjezisek.cz. A nebyl by to Oskar, aby nepřišel ještě s něčím navíc. Mimo webu bude dění na kluzišti možno sledovat také živě přímo na mobilním telefonu prostřednictvím služby VideoZona. Více podrobností, přenosy z webových kamer, návody na nastavení telefonů pro živé přenosy a mnoho dalšího najdete na www.oskar.cz.

Zábavné bude i otevření kluziště. Uvádět ho bude moderátor Aleš Juchelka, kterého všichni znají z hudebního pořadu Medůza. Kluziště slavnostně otevřou zástupci Oskara spolu s představiteli města. Jeho součástí bude dětská lední show, vystoupení Mikuláše a čerta a samozřejmě i taneční party. Podle zkušeností z minulých let je kluziště místem odpočinku a inspirace v hektickém vánočním období a rájem radosti pro všechny malé návštěvníky. Součástí kluziště je také malá tribuna, kde mohou rodiče odpočívat a mít přitom své ratolesti pod dohledem.

„Srdečně zvu všechny velké i malé bruslaře k návštěvě Oskarova kluziště, ať již si budete chtít jen tak pročistit hlavu, inspirovat se při nákupu vánočních dárků nebo si prostě užít vánoční atmosféru v centru Ostravy,“ říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci. Peníze získané půjčováním bruslí poputují stejně jako v minulých letech na charitativní účely. V roce 2002 si na Oskarově kluzišti v Praze během 33 dní zabruslilo 8 200 lidí, loni se úsměv objevil na tvářích více než 13 520 bruslařů.