Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAROVA KLUZIŠTĚ PŘIVÍTALA 10 000 NÁVŠTĚVNICI

17. prosince 2004

Oskarovo kluziště na Jiráskově náměstí v centru Ostravy přivítalo dnes jubilejní 10 000 bruslařku. Vyplývá to z celkové součtu průběžně sledované návštěvnosti na obou kluzištích v Praze a Ostravě. „Máme velkou radost, že jubilejní návštěvnici přivítala zrovna Ostrava. Je to totiž poprvé, co naše kluziště opustilo Prahu a dosavadní provoz ukazuje, že v návštěvnosti mírně převažují Ostravané nad Pražany,“ říká Petr Šindler, tiskový mluvčí Oskara. Bruslařkou s pořadovým číslem 10 000 se stala sedmiletá Terezka Dvořáková se Slezské Ostravy.

Oskarovo kluziště na Jiráskově náměstí v centru Ostravy přivítalo dnes jubilejní 10 000 bruslařku. Vyplývá to z celkové součtu průběžně sledované návštěvnosti na obou kluzištích v Praze a Ostravě. „Máme velkou radost, že jubilejní návštěvnici přivítala zrovna Ostrava. Je to totiž poprvé, co naše kluziště opustilo Prahu a dosavadní provoz ukazuje, že v návštěvnosti mírně převažují Ostravané nad Pražany,“ říká Petr Šindler, tiskový mluvčí Oskara.

Bruslařkou s pořadovým číslem 10 000 se stala sedmiletá Terezka Dvořáková se Slezské Ostravy. Kluziště v Ostravě navštívila dnes poprvé spolu se svým tátou. Na bruslích stála přitom podruhé v životě. Terezka dostala příjemný vánoční dárek s předstihem v podobě mobilního telefonu z vánoční Oskarovy nabídky. „Je to můj první telefon a nejčastěji budu volat mámě,“ řekla.

V uplynulém roce si na pražském Oskarově kluzišti během 33 dní zabruslilo více než 13 520 bruslařů (o rok dříve to bylo 8 200 bruslařů). „Věříme, že návštěvnost na jednotlivých kluzištích bude letos vyšší než v uplynulých letech. Hlavní nápor bruslařů očekáváme v těchto dnech a zejména o svátcích. Zda nakonec vyhraje Praha nebo Ostrava se necháme překvapit,“ dodává Šindler.

Více o Oskarových kluzištích:

Vstup na kluziště je pro všechny návštěvníky zcela zdarma. Otevřena jsou denně od 10,00 do 22,00 hodin až do 2. ledna. Na ledu se každý den od šesti do deseti tančí a nechybí ani nejrůznější soutěže na ledě. Oskar nabízí také půjčovnu bruslí, která je umístěna přímo u kluziště. Pro Oskarovy zákazníky bez poplatků, ostatní zaplatí půjčovné 30 korun. Všichni toužebně očekávají Vánoce na sněhu, ale pokud by se náhodou oteplilo, Oskarovu kluzišti to nevadí. Díky použité technologii vícevrstvého ledu vydrží plocha neporušená až do 15 °C.

Kluziště je zdrojem zábavy i pro lidi, kteří nebudou bruslit. Dění na ledové ploše lze sledovat prostřednictvím webové kamery na www.jakvypadavasjezisek.cz nebo také živě přímo na mobilním telefonu prostřednictvím služby VideoZona. Více podrobností, přenosy z webových kamer, návody na nastavení telefonů pro živé přenosy a mnoho dalšího najdete na www.oskar.cz.