Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR ZVE TVŮRČÍ PARTNERY DO OSKARZÓNY

02. července 2002

Oskarův inovativní koncept vývoje mobilních aplikací dále rozšíří možnosti uvádění nových a praktických služeb Vývojáři mobilních aplikací mohou nabídnout své služby Oskarovým zákazníkům a získat atraktivní podíl z tržeb Druhého července představil Oskar projekt OskarZóna, který znamená jedinečnou příležitost pro vývojáře a dodavatele mobilních aplikací. Softwarové společnosti i jednotlivci se zajímavými nápady mohou své aplikace jednoduše předložit přímo Oskarovi. Pokud budou dostatečně kvalitní, nabídne je Oskar více než miliónu svých zákazníků. Autoři dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří. S programem tohoto typu přichází Oskar jako první operátor nejen v ČR, ale i ve střední a východní Evropě.

 • Oskarův inovativní koncept vývoje mobilních aplikací dále rozšíří možnosti uvádění nových a praktických služeb
 • Vývojáři mobilních aplikací mohou nabídnout své služby Oskarovým zákazníkům a získat atraktivní podíl z tržeb

  Druhého července představil Oskar projekt OskarZóna, který znamená jedinečnou příležitost pro vývojáře a dodavatele mobilních aplikací. Softwarové společnosti i jednotlivci se zajímavými nápady mohou své aplikace jednoduše předložit přímo Oskarovi. Pokud budou dostatečně kvalitní, nabídne je Oskar více než miliónu svých zákazníků. Autoři dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří. S programem tohoto typu přichází Oskar jako první operátor nejen v ČR, ale i ve střední a východní Evropě.

  Zájemci o spolupráci s Oskarem získají na internetových stránkách www.oskarzona.cz podrobné informace o spolupráci. Zde je možné se registrovat i podat návrh na novou aplikaci. Všechny návrhy budou týmem OskarZóny vyhodnoceny a ty, které splní potřebné podmínky, nabídnuty Oskarovým zákazníkům.

  Spolupráce v rámci OskarZóny znamená výhodu pro všechny tři zúčastněné strany. Oskar získá možnost nabídnout svým zákazníkům množství nových a zajímavých služeb, jejichž vývoj přesahuje kapacitu každého operátora. Pro partnery v OskarZóně je připraven ideální způsob odměňování a motivace – velmi atraktivní procentuální podíl na tržbách, které jejich aplikace vygeneruje. Čím úspěšnější jejich služby budou, tím vyšší částky mohou partneři generovat. Zákazníci pak získají možnost spolurozhodovat o úspěchu či neúspěchu každé aplikace tím, jak intenzivně ji budou používat.

  „Projekt OskarZóna chce stimulovat českou komunitu vývojářů aplikací a zpřístupnit Oskarovu technickou infrastrukturu kreativitě nejlepších českých poskytovatelů obsahu mobilních služeb. “ prohlásil Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb. „OskarZóna je další důkaz Oskarovy snahy být operátorem na straně zákazníka. Je to otevřená brána, která zákazníkům přináší užitek v podobě nových atraktivních služeb a vývojářům v podobě finanční odměny za předložené nápady.“

  Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do dubna 2002 si Oskara vybralo více než 1.000.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

  Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").