Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

Oskar zprovoznil textové zprávy do sítí ostatních operátorů

24. března 2000

"Dobrý den. Tady je Oskar. Dobré zprávy: od této chvíle můžete posílat textové zprávy na všechny mobilní sítě v ČR. Šťastné textování!" Tuto zprávu obdrží v nejbližších hodinách všichni uživatelé nejnovější mobilní sítě Oskar a získají tak možnost zasílat textové zprávy už od 35,- haléřů za zprávu. "Zprovoznění zasílání textových zpráv i do ostatních mobilních sítí je dalším krokem Oskara pro ulehčení života našich zákazníků.

"Dobrý den. Tady je Oskar. Dobré zprávy: od této chvíle můžete posílat textové zprávy na všechny mobilní sítě v ČR. Šťastné textování!"
Tuto zprávu obdrží v nejbližších hodinách všichni uživatelé nejnovější mobilní sítě Oskar a získají tak možnost zasílat textové zprávy už od 35,- haléřů za zprávu.

"Zprovoznění zasílání textových zpráv i do ostatních mobilních sítí je dalším krokem Oskara pro ulehčení života našich zákazníků. Textové zprávy jsou výhodným prostředkem mobilní komunikace a Oskar je nabízí za zajímavé ceny," říká manažer pro vztahy s veřejností Michal Kačena.

Ceny za textovou zprávu v síti Oskar:

VOLÁM MÁLO VOLÁM ČASTO VOLÁM STÁLE
1,- Kč 1,- Kč 1,- Kč

DOHODA S OSKAREM SLYŠÍM VÁS
50,- hal. ve špičce: 50,- hal.
mimo špičku: 35,- hal.


Textové zprávy do sítě Oskara lze zasílat také z internetové adresy www.oskarmobil.cz pomocí tzv. brány, kterou na uvedených stránkách naleznete. Na internetové stránce najdete také další informace týkající se sítě Oskar.