Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Oskar zprovoznil textové zprávy do sítí ostatních operátorů

24. března 2000

"Dobrý den. Tady je Oskar. Dobré zprávy: od této chvíle můžete posílat textové zprávy na všechny mobilní sítě v ČR. Šťastné textování!" Tuto zprávu obdrží v nejbližších hodinách všichni uživatelé nejnovější mobilní sítě Oskar a získají tak možnost zasílat textové zprávy už od 35,- haléřů za zprávu. "Zprovoznění zasílání textových zpráv i do ostatních mobilních sítí je dalším krokem Oskara pro ulehčení života našich zákazníků.

"Dobrý den. Tady je Oskar. Dobré zprávy: od této chvíle můžete posílat textové zprávy na všechny mobilní sítě v ČR. Šťastné textování!"
Tuto zprávu obdrží v nejbližších hodinách všichni uživatelé nejnovější mobilní sítě Oskar a získají tak možnost zasílat textové zprávy už od 35,- haléřů za zprávu.

"Zprovoznění zasílání textových zpráv i do ostatních mobilních sítí je dalším krokem Oskara pro ulehčení života našich zákazníků. Textové zprávy jsou výhodným prostředkem mobilní komunikace a Oskar je nabízí za zajímavé ceny," říká manažer pro vztahy s veřejností Michal Kačena.

Ceny za textovou zprávu v síti Oskar:

VOLÁM MÁLO VOLÁM ČASTO VOLÁM STÁLE
1,- Kč 1,- Kč 1,- Kč

DOHODA S OSKAREM SLYŠÍM VÁS
50,- hal. ve špičce: 50,- hal.
mimo špičku: 35,- hal.


Textové zprávy do sítě Oskara lze zasílat také z internetové adresy www.oskarmobil.cz pomocí tzv. brány, kterou na uvedených stránkách naleznete. Na internetové stránce najdete také další informace týkající se sítě Oskar.