Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR ZJEDNODUŠUJE TARIFY

29. července 2004

Od dnešního dne mohou Oskarovi zákazníci volat s novými tarify Naplno kdykoliv a komukoliv bez omezení. Volat totiž budou stále za jednu cenu 24 hodin denně bez ohledu na to, do které sítě v ČR volají. Vybrat si správně z nabídky tarifů Naplno je jednoduché. Každému stačí jenom vědět, kolik volných minut chce mít k dispozici a pak se rozhodnout pro 50 Naplno, 150 Naplno nebo 300 Naplno. Volné minuty jsou přitom k dispozici pro volání do všech českých mobilních i pevných sítí.

Od dnešního dne mohou Oskarovi zákazníci volat s novými tarify Naplno kdykoliv a komukoliv bez omezení. Volat totiž budou stále za jednu cenu 24 hodin denně bez ohledu na to, do které sítě v ČR volají.

Vybrat si správně z nabídky tarifů Naplno je jednoduché. Každému stačí jenom vědět, kolik volných minut chce mít k dispozici a pak se rozhodnout pro 50 Naplno, 150 Naplno nebo 300 Naplno. Volné minuty jsou přitom k dispozici pro volání do všech českých mobilních i pevných sítí. A pro ty, kdo chtějí jenom vyzkoušet, jestli je Oskarův tarif opravdu výhodnější než předplacená karta, má Oskar připravený tarif Rozjezd Naplno.

 Rozjezd Naplno50 Naplno 150 Naplno300 Naplno
Měsíční poplatek50 Kč250 Kč600 Kč1 000 Kč
Volné minuty050150300
Cena za minutu hovoru5,00 Kč4,50 Kč4,00 Kč3,50 Kč
Cena za 1 SMS1 Kč1 Kč1 Kč1 Kč
(Ceny jsou bez DPH 19 %.)

Zákazníci s tarify Naplno navíc mohou volat svým blízkým a kamarádům v Oskarovi za ceny, které jsou ještě výhodnější. Se službou Moje Jednička stojí minuta hovoru vybrané osobě pouze 1,50 Kč. Stejně dobrá minutová cena platí po aktivaci služby Moje Rodina i pro hovory mezi čtyřmi lidmi (a nemusí být nutně rodina). A volat až pěti vybraným lidem s korunovou slevou z minutové ceny umožňuje služba Moji Nej.

Oskarovi zákazníci s tarify Naplno mohou o těchto výhodných službách napsat komukoliv – textová zpráva do libovolné sítě totiž stojí pouhou jednu korunu. Přitom kvůli těmto výhodným cenám nemusí podepisovat smlouvu. Aktivace tarifů Naplno je samozřejmě zdarma.

Možná, že ani s velmi jednoduchými tarify Naplno se stále stejnou minutovou cenou si nebudou zákazníci pamatovat, kolik je vlastně minuta stojí. Vždy ale budou mít kontrolu nad svými výdaji za telefonování. Díky službě Aktuální stav účtu kdykoliv zdarma zjistí, kolik už provolali. A se službou FlexiLimit si mohou určit částku, kterou chtějí za měsíc provolat. Až se tak stane, Oskar jim pošle SMS zprávu.

Současní zákazníci se nemusí bát, že přijdou o tarify Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj a další. Tyto staré tarifní programy jim zůstanou i nadále a budou je moci využívat tak dlouho, dokud jim budou připadat výhodné a dokud se nerozhodnou volat Naplno, kdykoliv a komukoliv.