Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR VPN ROZŠIŘUJE NABÍDKU FIREMNÍM ZÁKAZNÍKŮM 

30. ledna 2002

Oskar VPN zlevní a zjednoduší komunikaci zaměstnanců v rámci jedné firmy Oskar VPN je nová služba pro firemní zákazníky, která výrazně usnadňuje mobilní komunikaci v rámci firmy. VPN, tedy virtuální privátní síť, umožňuje zrychlit spojení mezi zaměstnanci firmy a současně snížit náklady na hovorné v průměru od 5 - 15%.  Oskar VPN umožňuje nastavením různých práv volání pro každého zaměstnance firmy a výrazně snížit firemní platby za hovorné. Firmy také mohou díky Oskar VPN využít zkrácených číslovacích plánů, vytvářet vlastní uživatelské skupiny, optimalizovat pravidla volání zaměstnanců, použít vždy nejkratší cesty při uskutečnění volání a užívat další praktické volby. Oskar VPN nabízí i operativní změny oprávnění všech účastníků, včetně zařazení nových, nebo vyřazení již neaktivních účastníků.

  • Oskar VPN zlevní a zjednoduší komunikaci zaměstnanců v rámci jedné firmy

Oskar VPN je nová služba pro firemní zákazníky, která výrazně usnadňuje mobilní komunikaci v rámci firmy. VPN, tedy virtuální privátní síť, umožňuje zrychlit spojení mezi zaměstnanci firmy a současně snížit náklady na hovorné v průměru od 5 - 15%. 

Oskar VPN umožňuje nastavením různých práv volání pro každého zaměstnance firmy a výrazně snížit firemní platby za hovorné. Firmy také mohou díky Oskar VPN využít zkrácených číslovacích plánů, vytvářet vlastní uživatelské skupiny, optimalizovat pravidla volání zaměstnanců, použít vždy nejkratší cesty při uskutečnění volání a užívat další praktické volby. Oskar VPN nabízí i operativní změny oprávnění všech účastníků, včetně zařazení nových, nebo vyřazení již neaktivních účastníků.

Nabídka služeb za dobrou cenu a přitom „šitá přímo na míru“ je Oskarovým hlavním přínosem firemním zákazníkům,“ uvedla Sylvie Scott, vice-presidentka pro prodej a marketing společnosti Český Mobil. „Zákazníci nyní mohou k naší standardní nabídce doplnit i Oskar VPN a dále tak zoptimalizovat mobilní komunikaci své firmy i zefektivnit její provozní náklady,“ doplnila Sylvie Scott. 

Služba Oskar VPN je určena všem firemním zákazníkům užívající minimálně 10 SIM karet. Aktivace služby je zdarma. Zákazníci rovněž mohou kombinovat službu Oskar VPN (1,50 Kč/ 1 minuta v rámci sítě Oskar VPN) a službu OskarExtra (2,- Kč / 1 minuta volání do sítě Oskar) a získat tak nejen rychlé a efektivní spojení mezi svými zaměstnanci, ale současně i cenově nejvýhodnější volání v rámci celé sítě Oskar. 

Na speciální infolince OskarBusinessKontakt s číslem 0800 77 77 00 je možné získat veškeré informace o Oskarových službách pro firemní klientelu.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v České republice zahájil 1. března 2000 s označením služeb Oskar. Třetí čtvrtletí roku 2001 Oskar završil s počtem 680 000 zákazníků, a zaujal tak přední místo mezi operátory startujícími ze třetí pozice ve střední Evropě. Oskarův úspěšný rozvoj byl také oceněn letošní nominací na cenu Nejlepší mobilní operátor na World Communication Awards udělovaných v Londýně.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq "TIWI").