Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR ROSTE NEJRYCHLEJI

17. června 2004

Úspěšný růst Oskara vévodí nejvýznamnějším českým firmám. V rámci žebříčku stovky nejvýznamnějších českých firem České republiky za rok 2003 dnes představilo sdružení CZECH TOP 100 zvláštní kategorii Dynamická firma, ve které Oskar zvítězil. Nová kategorie byla sestavena na základě porovnání řady ekonomických kritérií za několik posledních let. „Během krátké Oskarovy historie vykazujeme každým rokem výborné hospodářské výsledky. Je pro nás velmi příjemným zjištěním, že tyto výsledky můžeme poměřovat nejen s našimi přímými konkurenty, ale po čtyřech letech směle i s firmami v ostatních odvětvích české ekonomiky,“ říká Karla Stephens, generální ředitelka Oskara.

Úspěšný růst Oskara vévodí nejvýznamnějším českým firmám. V rámci žebříčku stovky nejvýznamnějších českých firem České republiky za rok 2003 dnes představilo sdružení CZECH TOP 100 zvláštní kategorii Dynamická firma, ve které Oskar zvítězil. Nová kategorie byla sestavena na základě porovnání řady ekonomických kritérií za několik posledních let.

„Během krátké Oskarovy historie vykazujeme každým rokem výborné hospodářské výsledky. Je pro nás velmi příjemným zjištěním, že tyto výsledky můžeme poměřovat nejen s našimi přímými konkurenty, ale po čtyřech letech směle i s firmami v ostatních odvětvích české ekonomiky,“ říká Karla Stephens, generální ředitelka Oskara. „I když jde zdánlivě jen o suchou řeč čísel, je pro nás toto ocenění dalším důkazem toho, že jdeme správným směrem a můžeme být v dynamice růstu příkladem pro jiné společnosti.“

Organizátorem výročního desátého ročníku sestavování prestižního žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR je sdružení CZECH TOP 100, které jej sestavuje na základě základních ekonomických ukazatelů zúčastněných firem. Více informací o žebříčku a sdružení CZECH TOP 100 získáte na adrese www.czechtop100.cz.