Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Oskar nabízí nové LétoHrátky

04. června 2003

Na začátku léta lidé mění barvu vlasů, partnera nebo alespoň školu. Oskar se rozhodl radikálně proměnit svou SMS Hernu, která je od 4. června bohatší o nové hry, nové ceny a nové možnosti, jak se ještě lépe pobavit s přáteli. První novinkou jsou oddechová témata Letní kino a Hudba. Od 4.Na začátku léta lidé mění barvu vlasů, partnera nebo alespoň školu. Oskar se rozhodl radikálně proměnit svou SMS Hernu, která je od 4. června bohatší o nové hry, nové ceny a nové možnosti, jak se ještě lépe pobavit s přáteli.

První novinkou jsou oddechová témata Letní kino a Hudba. Od 4. června do 10. července budou kvízové otázky ve všech hrách SMS Herny převážně ze světa filmu. Od 11. července do 17. srpna budou zase bodovat ti, kteří se vyznají v muzice.

O co se bude hrát? V každém tématu dostane deset nejlepších soutěžících telefon Nokia 6610. Dalších 200 hráčů v žebříčku získá vstupenku pro dva do 3D kina Oskar IMAX. Kromě toho zůstávají zachovány i týdenní výhry, na které jsou zvyklí příznivci dosavadní SMS Herny. Každý týden vyhraje desítka nejlepších účastníků kredit 400 Kč ke své Oskartě nebo slevu na měsíční fakturu.

Vedle letních témat a atraktivních cen nabízí Oskar i novou hru – Stupnici. Pokud na číslo 7744 pošlete heslo STUPNICE, obdržíte sérii 7 otázek, z nichž každá bude trochu složitější než ta předchozí. Pokud odpovíte na všech sedm otázek správně, získáte 1000 bodů a pořádně se přiblížíte výše uvedeným cenám.

V SMS Herně můžete samozřejmě i nadále hrát klasické hry Šance, Reakce, Logik a Boj. Zaregistrovat se do SMS Herny je velmi jednoduché – pošlete prostě textovku HERNA prezdivka na číslo 7744 a hotovo. Všechny herní pokyny odesíláte na číslo 7744 a každá textovka vás přijde na 2,63 Kč včetně DPH. Podrobná pravidla her lze získat na www.oskar.cz.

Absolutní novinkou SMS Herny je Klubovna – prostor, kde si můžete popovídat s dalšími hráči, přáteli nebo prostě tím, kdo vás chce poslouchat. Stačí být zaregistrovaný v SMS Herně a posílat pokyny na číslo 7744. Klubovnu mohou použít také fanoušci Oskarova WAPu v sekci Zábava. Seznam klíčových slov najdete opět na www.oskar.cz.