Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR NABÍZÍ M-BANKU TAKÉ S ČESKOU SPOŘITELNOU

02. prosince 2002

Zákazníci České spořitelny mohou obsluhovat své účty pomocí Oskarových telefonů. Jestli jste jedním z milionů zákazníků České spořitelny, můžete se zaradovat. Od 2. prosince totiž můžete své peníze ovládat i pomocí mobilního telefonu – pohodlně, rychle a beze front. Jediné, co k tomu potřebujete, je mobil od Oskara s jeho novou chytrou funkcí M-Banka.

  • Zákazníci České spořitelny mohou obsluhovat své účty pomocí Oskarových telefonů.


Jestli jste jedním z milionů zákazníků České spořitelny, můžete se zaradovat. Od 2. prosince totiž můžete své peníze ovládat i pomocí mobilního telefonu – pohodlně, rychle a beze front. Jediné, co k tomu potřebujete, je mobil od Oskara s jeho novou chytrou funkcí M-Banka.

Co s oskarovským mobilem a účtem u České spořitelny dokážete? Kdykoli a kdekoli budete moci zjišťovat zůstatek na svém kontě, prohlížet historii plateb, podávat příkazy k úhradě, zakládat termínované vklady a využívat řadu dalších služeb. Česká spořitelna je již čtvrtou bankou, s kterou Oskarovy telefony dokážou spolupracovat. Již dříve M-Banka nabídla podporu pro GE Capital Bank, eBanku a Union banku.

„Podpora České spořitelny znamená, že veškerého pohodlí a výhod služby M-Banka si mohou užít milióny zákazníků ,“ prohlásil Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb společnosti Český Mobil. „Oskar opět potvrzuje, že stále nalézá nová řešení, která činí život jeho zákazníků každý den o něco snazší,“ dodává Mele.

O bezpečí svých peněz se v případě Oskarovy M-Banky nemusíte bát. Komunikace mezi zákazníkem a bankou je šifrovaná, veškeré transakce včetně čtení příchozích zpráv jsou chráněny osobním MPIN kódem. Proto Oskar představil i novou generaci SIM karty – moderní kartu SIM Plus s největší pamětí na českém trhu (64 KB).

Kartu SIM Plus s M-Bankou mohou získat stávající i noví zákazníci, uživatelé tarifů, stejně jako majitelé Oskaret. Zažádat o ni lze v Internetové samoobsluze, u operátora na lince *77, či na prodejnách. Noví zákazníci si ji mohou objednat rovněž na bezplatném čísle OskarKontaktu 800 77 77 77. Poplatek za aktivaci SIM Plus služeb činí 300 Kč, původní číslo přitom zákazníkovi zůstává zachováno.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do září 2002 si Oskara za svého mobilního operátora zvolilo více než 1.139.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW).