Vodafone

OSKAR MÁ SEDMÉHO VICEPREZIDENTA

13. srpna 2004

Úkol Andrease Laukenmanna zní: velké plány, ale zůstat přitom stát nohama pevně na zemi. Andreas Laukenmann,doposud telekomunikační konzultant, byl jmenován do nové pozice viceprezidenta pro strategii a plánování. Před příchodem do Oskarova vrcholového vedení Andreas působil osm let u poradenské společnosti DiamondCluster. V ní se specializoval na telekomunikace a strategické plánování a podílel se na řadě významných projektech telekomunikačních společnostech po celé Evropě. V poslední době radil jako konzultant právě Oskarovi.Úkol Andrease Laukenmanna zní: velké plány, ale zůstat přitom stát nohama pevně na zemi. Andreas Laukenmann,doposud telekomunikační konzultant, byl jmenován do nové pozice viceprezidenta pro strategii a plánování. Před příchodem do Oskarova vrcholového vedení Andreas působil osm let u poradenské společnosti DiamondCluster. V ní se specializoval na telekomunikace a strategické plánování a podílel se na řadě významných projektech telekomunikačních společnostech po celé Evropě. V poslední době radil jako konzultant právě Oskarovi.

"Telekomunikační trh je nasycen a konkurence je velmi silná. Proto musíme klást na plánování ještě větší důraz než kdykoliv předtím,"říká generální ředitelka Oskara Karla D. Stephens. "Andreasův talent nám umožní nadále dosahovat růstu a prosperity. Jsem si jistá, že posílený tým bude firmu dál vést se stejnou zdatností, s jakou jí zajistil dosavadní úspěch."

Když Andreas zrovna nepracuje, věnuje se s oblibou snowboardingu, jízdě na horském kole nebo poslouchá hudbu. Známí o něm navíc říkají, že mu jde výborně karaoke.

V životě se řídí heslem „V jednoduchosti je síla“.