Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR MÁ SEDMÉHO VICEPREZIDENTA

13. srpna 2004

Úkol Andrease Laukenmanna zní: velké plány, ale zůstat přitom stát nohama pevně na zemi. Andreas Laukenmann,doposud telekomunikační konzultant, byl jmenován do nové pozice viceprezidenta pro strategii a plánování. Před příchodem do Oskarova vrcholového vedení Andreas působil osm let u poradenské společnosti DiamondCluster. V ní se specializoval na telekomunikace a strategické plánování a podílel se na řadě významných projektech telekomunikačních společnostech po celé Evropě. V poslední době radil jako konzultant právě Oskarovi.Úkol Andrease Laukenmanna zní: velké plány, ale zůstat přitom stát nohama pevně na zemi. Andreas Laukenmann,doposud telekomunikační konzultant, byl jmenován do nové pozice viceprezidenta pro strategii a plánování. Před příchodem do Oskarova vrcholového vedení Andreas působil osm let u poradenské společnosti DiamondCluster. V ní se specializoval na telekomunikace a strategické plánování a podílel se na řadě významných projektech telekomunikačních společnostech po celé Evropě. V poslední době radil jako konzultant právě Oskarovi.

"Telekomunikační trh je nasycen a konkurence je velmi silná. Proto musíme klást na plánování ještě větší důraz než kdykoliv předtím,"říká generální ředitelka Oskara Karla D. Stephens. "Andreasův talent nám umožní nadále dosahovat růstu a prosperity. Jsem si jistá, že posílený tým bude firmu dál vést se stejnou zdatností, s jakou jí zajistil dosavadní úspěch."

Když Andreas zrovna nepracuje, věnuje se s oblibou snowboardingu, jízdě na horském kole nebo poslouchá hudbu. Známí o něm navíc říkají, že mu jde výborně karaoke.

V životě se řídí heslem „V jednoduchosti je síla“.