Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

OSKAR MÁ NOVÝ WEB S 3D TELEFONY

19. listopadu 2002

Oskarovy internetové stránky mají nyní ještě atraktivnější design a přehlednější ovládání Na webu najdete i trojrozměrné modely Oskarových telefonů s dokonale realistickým prokreslením Po prohlédnutí telefonu si jej můžete jedním klikem myši objednat a nechat doručit až domů – nejpohodlnější nákup mobilů na českém trhu Chcete si před koupí prohlédnout nový mobil ze všech stran a seznámit se s ním stejně perfektně, jako byste jej drželi v ruce? Jestli ano, pak navštivte Oskarovy nové webové stránky. Oskar totiž jako první operátor dokázal nabídnout svým zákazníkům opravdu trojrozměrné modely telefonů. A jsou tak dokonale zpracované, že až se budete procházet třeba mezi obřími tlačítky Panasonicu GD67, budete mít pocit, že jste ve virtuální realitě typu Matrix. Náhledy na mobily pracují v prostředí Viewpoint a mají velmi intuitivní ovládání. Za pomoci myši můžete telefon otáčet podle všech os, zvětšovat, zmenšovat nebo libovolně posouvat.

  • Oskarovy internetové stránky mají nyní ještě atraktivnější design a přehlednější ovládání
  • Na webu najdete i trojrozměrné modely Oskarových telefonů s dokonale realistickým prokreslením
  • Po prohlédnutí telefonu si jej můžete jedním klikem myši objednat a nechat doručit až domů – nejpohodlnější nákup mobilů na českém trhu


Chcete si před koupí prohlédnout nový mobil ze všech stran a seznámit se s ním stejně perfektně, jako byste jej drželi v ruce? Jestli ano, pak navštivte Oskarovy nové webové stránky. Oskar totiž jako první operátor dokázal nabídnout svým zákazníkům opravdu trojrozměrné modely telefonů. A jsou tak dokonale zpracované, že až se budete procházet třeba mezi obřími tlačítky Panasonicu GD67, budete mít pocit, že jste ve virtuální realitě typu Matrix.

Náhledy na mobily pracují v prostředí Viewpoint a mají velmi intuitivní ovládání. Za pomoci myši můžete telefon otáčet podle všech os, zvětšovat, zmenšovat nebo libovolně posouvat. Přístroje jsou modelovány s dokonalým realismem – není také divu, vždyť digitalizace jediného telefonu zabere nejméně 3-5 dnů! Od 19. listopadu bude k dispozici první balík deseti telefonů, celá nabídka bude převedena do 3D v nejbližší době.

Velku výhodou Oskarových 3D telefonů je malá datová velikost a tím i nízké nároky na vaše internetové spojení. Soubory s telefony byly optimalizovány na cca 150 KB, takže s jejich prohlížením nebudete mít žádné potíže ani na dial-upu.

Trojrozměrné animace si můžete prohlídnout v Oskarově e-katalogu telefonů. Všimněte si přitom, že atraktivnější není jen grafika, ale i ceny – v listopadu totiž Oskar zlevnil osm telefonů ze své nabídky a pořádně tak zamotal hlavu všem, kdo začínají přemýšlet o vánočním dárku. Jen u Oskara teď můžete provést celý nákup z pohodlí domova: telefon si na webu dokonale prohlídnete, kliknutím myši objednáte a pošta vám jej do dvou dnů přinese až domů. Zvlášť v předvánoční hysterii je to výhoda k nezaplacení...

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do září 2002 si Oskara vybralo více než 1.139.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW).