Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR BYL V SOUTĚŽI WCA NOMINOVÁN NA NEJLEPŠÍHO MOBILNÍHO OPERÁTORA EVROPY

13. srpna 2002

Spolu s Oskarem mají šanci na prestižní titul World Communication Awards 2002 už jen tři evropští operátoři Od organizátorů respektované britské ankety World Communication Awards (WCA) se Oskarovi dostalo mimořádného ocenění, jakým se dosud nemohl pochlubit žádný operátor ve střední Evropě. Už podruhé za sebou se totiž Oskar probojoval do nejužšího výběru společností, které mají šanci získat titul Nejlepší mobilní operátor v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika. Spolu s Oskarem jsou na finálním seznamu kandidátů už jen tři mobilní firmy ze západní Evropy. Konečné rozhodnutí o držiteli titulu padne 30. září 2002 v Londýně.

 • Spolu s Oskarem mají šanci na prestižní titul World Communication Awards 2002 už jen tři evropští operátoři

  Od organizátorů respektované britské ankety World Communication Awards (WCA) se Oskarovi dostalo mimořádného ocenění, jakým se dosud nemohl pochlubit žádný operátor ve střední Evropě. Už podruhé za sebou se totiž Oskar probojoval do nejužšího výběru společností, které mají šanci získat titul Nejlepší mobilní operátor v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika.

  Spolu s Oskarem jsou na finálním seznamu kandidátů už jen tři mobilní firmy ze západní Evropy. Konečné rozhodnutí o držiteli titulu padne 30. září 2002 v Londýně. Už dnes je však jasné, že Oskar je jediným operátorem, který dokázal účast v nejužším výběru obhájit. Vloni dělaly Oskarovy v elitní trojce společnost Orange a MTS, žádná z nich se však do letošních nominací nedostala.

  Odborná jury WCA na Oskarovi vysoce hodnotí zejména bezprecedentní rychlost, s jakou získal více než milión zákazníků, dále výborně vybudovanou značku, úspěšnou marketingovou strategii a snadno použitelné služby, které jsou od počátku šity na míru zákazníkovi a jeho potřebám.

  „Druhá nominace ve dvou letech znamená, že Oskar už je i v zahraničí stabilně vnímán jako součást užší evropské špičky,“ prohlásila generální ředitelka Karla Stephens. „Je to vyznamenání nejen pro Oskara samotného, ale i pro celý český mobilní trh, který patří k nejnáročnějším vůbec.“

  Soutěž World Communications Awards se za čtyři roky své existence etablovala jako nejdůvěryhodnější událost svého druhu v komunikačním průmyslu. Soutěžící hodnotí a ceny uděluje 500členná porota složená z vedoucích osobností průmyslu, nezávislých expertů a zástupců médií. Letos se na WCA přihlásilo rekordních 180 společností, které se ucházejí o ocenění v 17 kategoriích.

  Pro více informací o World Communication Awards prosím navštivte: www.totaltele.com/wca2002/index.shtml

  Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do dubna 2002 si Oskara vybralo více než 1.000.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

  Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").