Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

Oddělení firemních zákazníků ve Vodafonu povede Jonathan Rutherford

06. února 2018

Oddělení firemních zákazníků ve Vodafonu povede Jonathan Rutherford

Jonathan posledních 5 let působí v Irsku ve Vodafonu jako ředitel zákaznického řešení pro firmy, je zde zodpovědný za růst podnikání, provoz prodeje a správu služeb. Působil dříve také ve Vodafonu ve Velké Británii jako vedoucí obchodního a marketingového oddělení, kde měl na starosti celkový podnikatelský výsledek včetně velkých korporátních klientů a státní správy. Stál mimo jiné u spuštění 4G a také tarifů RED Business a pomohl uvést Vodafone na pole konvergovaných služeb.

Před nástupem do Vodafonu pracoval v poradenství v oblasti informačních a komunikačních technologií se zvláštním zaměřením na spolupráci s řadou začínajících mobilních operátorů v celé Evropě.

Jonathan se i ve volném čase zajímá o technologie a inovace, je vášnivým obhájcem diverzity. Tráví rád chvíle se svou ženou a třemi dětmi nebo se odreaguje u fotbalu, squashe a v přírodě. Pochází z Newcastlu v Anglii.