Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Oddělení firemních zákazníků ve Vodafonu povede Jonathan Rutherford

06. února 2018

Oddělení firemních zákazníků ve Vodafonu povede Jonathan Rutherford

Jonathan posledních 5 let působí v Irsku ve Vodafonu jako ředitel zákaznického řešení pro firmy, je zde zodpovědný za růst podnikání, provoz prodeje a správu služeb. Působil dříve také ve Vodafonu ve Velké Británii jako vedoucí obchodního a marketingového oddělení, kde měl na starosti celkový podnikatelský výsledek včetně velkých korporátních klientů a státní správy. Stál mimo jiné u spuštění 4G a také tarifů RED Business a pomohl uvést Vodafone na pole konvergovaných služeb.

Před nástupem do Vodafonu pracoval v poradenství v oblasti informačních a komunikačních technologií se zvláštním zaměřením na spolupráci s řadou začínajících mobilních operátorů v celé Evropě.

Jonathan se i ve volném čase zajímá o technologie a inovace, je vášnivým obhájcem diverzity. Tráví rád chvíle se svou ženou a třemi dětmi nebo se odreaguje u fotbalu, squashe a v přírodě. Pochází z Newcastlu v Anglii.