Vodafone

NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM PRO OSKAROVY FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY SE SMLOUVOU

16. listopadu 2004

Oskarovi firemní zákazníci se smlouvou si budou moci pořídit jakýkoliv mobilní telefon od Oskara již od 20 Kč (bez DPH 19%). Umožní jim to nový Oskarův věrnostní program. Každý business zákazník, který má s Oskarem uzavřenou písemnou smlouvu déle než 12 měsíců, dostane slevu na mobilní telefony a příslušenství. Výše slevy závisí na délce trvání smlouvy a pohybuje se od 3 do 5% z měsíčního vyúčtování. Délka trvání smlouvyProcento z vyúčtování(pro výpočet Oskarátů) 0 - 12 měsíců0% 13 - 36 měsíců3% 37 - 60 měsíců4% 61 a více měsíců5% Uživatel tak za každé zaplacené vyúčtování získá Oskaráty, za které si bude moci pořídit nový mobilní telefon.

Oskarovi firemní zákazníci se smlouvou si budou moci pořídit jakýkoliv mobilní telefon od Oskara již od 20 Kč (bez DPH 19%). Umožní jim to nový Oskarův věrnostní program.

Každý business zákazník, který má s Oskarem uzavřenou písemnou smlouvu déle než 12 měsíců, dostane slevu na mobilní telefony a příslušenství. Výše slevy závisí na délce trvání smlouvy a pohybuje se od 3 do 5% z měsíčního vyúčtování.

Délka trvání smlouvyProcento z vyúčtování
(pro výpočet Oskarátů)
0 - 12 měsíců0%
13 - 36 měsíců3%
37 - 60 měsíců4%
61 a více měsíců5%

Uživatel tak za každé zaplacené vyúčtování získá Oskaráty, za které si bude moci pořídit nový mobilní telefon. Čím více Oskarátů zákazník nasbírá, tím vetší slevu získá. Přičemž Oskaráty jsou vyčíslené v kurzu 1 Oskarát = sleva 1 koruna. Zákazník si může vybraný telefon koupit i jen za Oskaráty, avšak minimální částka, kterou uživatel musí zaplatit penězi, je 20 Kč (bez 19% DPH).

K tomu, aby mohl firemní zákazník začít sbírat Oskaráty, stačí jen jedna registrace. A to buď na Internetové, hlasové, nebo SMS samoobsluze Oskara (www.oskar.cz), nebo u operátora. Od této doby mu Oskar sbírá Oskaráty. Pokud má uživatel uzavřenou smlouvu již několik let, o své výhody nepřijde. Oskar mu Oskaráty dopočítá zpětně za dobu, kdy má uzavřenou aktuální písemnou smlouvu.

Aktuální počet Oskarátů si zákazníci mohou zkontrolovat třeba na Internetové Samoobsluze, kde si zároveň mohou prohlédnout a objednat telefony.