Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Nový čivavý obsah na www.darekprokazdeho.cz

05. prosince 2006

Díky obrovskému zájmu veřejnosti o čivaví ikonu reprezentující vánoční kampaň Vodafonu, rozšiřuje Vodafone obsah webových stránek www.darekprokazdeho.cz o čivaví sekci, kterou naleznete v menu „Zábava“. Kromě čivavých tapet (např. čivava s dárečkem) a spořičů obrazovky (sáňkující čivava) ke stažení se teď všichni milovníci "falešných sobů" mohou zabavit : Čivavizátorem hudební nástroj, na kterém si můžete složit vlastní čivaví písničku, kterou můžete uložit a přidat do galerie Čivavými koledami "naštěkané" koledy: Narodil se Kristus pán, Nesem Vám noviny… hrou Koulovaná stačí sněhovými koulemi trefit tolik čivav, kolik jde.

Díky obrovskému zájmu veřejnosti o čivaví ikonu reprezentující vánoční kampaň Vodafonu, rozšiřuje Vodafone obsah webových stránek www.darekprokazdeho.cz o čivaví sekci, kterou naleznete v menu „Zábava“.

Kromě čivavých tapet (např. čivava s dárečkem) a spořičů obrazovky (sáňkující čivava) ke stažení se teď všichni milovníci "falešných sobů" mohou zabavit :

 • Čivavizátorem
  hudební nástroj, na kterém si můžete složit vlastní čivaví písničku, kterou můžete uložit a přidat do galerie
 • Čivavými koledami
  "naštěkané" koledy: Narodil se Kristus pán, Nesem Vám noviny…
 • hrou Koulovaná
  stačí sněhovými koulemi trefit tolik čivav, kolik jde. Ti nejlepší získají zajímavé ceny od Vodafonu.
 • Čiva-hitem
  nový zábavný předvánoční hit v podání čivaví kapely
 • informacemi o čivavě
  pro všechny, kteří chtějí o naší hvězdné čivavě vědět co nejvíce, je připravena sekce „O čivavě“, kde se například dozvíte kolik jí je let a kde žije.

Na stránkách www.darekprokazdeho.cz/kluziste můžete také díky webové kameře sledovat aktuální dění na Vodafone kluzišti v Praze a v Ostravě a též zde naleznete fotogalerii z obou kluzišť.

Více informací na www.darekprokazdeho.cz