Vodafone

Novinky na portálu Vodafone live!

17. dubna 2007

Portál Vodafone live! je nyní obohacený o zábavný obsah inspirovaný oblíbenými seriály „Ztraceni“ a „Zoufalé manželky“. Další novinkou je hudební soutěž, jejíž hlavní cenou je nový walkman telefon Sony Ericsson W200i. „Zoufalé manželky“ a „Ztraceni“ V sekci „Obrázky“ (obsah ke stažení) jsou nově zařazeny tapety ze seriálu „Zoufalé manželky“ (Gabrielle, Bree, Lynette, Susan a další) a hrdinů ze seriálu Ztraceni (Kate, Jack, Satir a další). Pro všechny „hráče“ připravil operátor v sekci „Hry a aplikace“ (obsah ke stažení) mobilní hry s tématikou „Ztraceni“ nebo „Zoufalé manželky“. Fanoušci „Zoufalých manželek“ si navíc můžou v sekci „Hudba“ stáhnout originální vyzvánění v podobě ústřední seriálové melodie.

Portál Vodafone live! je nyní obohacený o zábavný obsah inspirovaný oblíbenými seriály „Ztraceni“ a „Zoufalé manželky“. Další novinkou je hudební soutěž, jejíž hlavní cenou je nový walkman telefon Sony Ericsson W200i.

„Zoufalé manželky“ a „Ztraceni“

V sekci „Obrázky“ (obsah ke stažení) jsou nově zařazeny tapety ze seriálu „Zoufalé manželky“ (Gabrielle, Bree, Lynette, Susan a další) a hrdinů ze seriálu Ztraceni (Kate, Jack, Satir a další).

Pro všechny „hráče“ připravil operátor v sekci „Hry a aplikace“ (obsah ke stažení) mobilní hry s tématikou „Ztraceni“ nebo „Zoufalé manželky“.

Fanoušci „Zoufalých manželek“ si navíc můžou v sekci „Hudba“ stáhnout originální vyzvánění v podobě ústřední seriálové melodie.

Hudební soutěž

Do hudební soutěže o mobilní telefon - walkman telefon Sony Ericsson W200i a další ceny bude zařazen každý, kdo si v období od 15. dubna do 15. května (15.4.2007 23:59 do 15.5.2007 23:59) stáhne z portálu Vodafone live! některé z vybraných reálných zvonění.

O vítězi, který získá hlavní cenu, rozhoduje pořadí staženého zvonění, které bude z celkového počtu všech účastníků soutěže matematicky uprostřed.

Dalších 10 výherců (celkový počet účastníků vydělen číslicí 11 vynásoben od 1 do 10) získá CD od vydavatelství Universal Music.

Soutěžící, který stáhne jedno ze soutěžních vyzvánění jako každý 200. v pořadí, získá čelovou svítilnu Vodafone live!

Hudební soutěž a více informací naleznou zákazníci v hlavním menu wapového portálu Vodafone live! v sekci „Hudba“.