Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

Novinky na portálu Vodafone live!

15. prosince 2006

Portál Vodafone live! je nyní obohacený o mobilní verzi komunitního serveru „Lide.cz“ na portálu Seznam, kterou si uživatelé mohou vyzkoušet první měsíc zdarma. Další novinkou je nabídka „Video“ obsahu různých kategorií a speciál „Holka od vedle”, spojený s hlasováním o nejkrásnější dívku. „Lide.cz” Novou aplikaci, která je mobilní verzí oblíbeného komunitního serveru Lidé.

Portál Vodafone live! je nyní obohacený o mobilní verzi komunitního serveru „Lide.cz“ na portálu Seznam, kterou si uživatelé mohou vyzkoušet první měsíc zdarma. Další novinkou je nabídka „Video“ obsahu různých kategorií a speciál „Holka od vedle”, spojený s hlasováním o nejkrásnější dívku.

„Lide.cz”

Novou aplikaci, která je mobilní verzí oblíbeného komunitního serveru Lidé.cz, spouští Vodafone ve spolupráci s internetovým portálem Seznam.cz. „Lide.cz je nejnavštěvovanějším českým komunitním serverem a my jsme rádi, že jeho uživatelé budou mít další možnost přístupu a komunikace, kdekoliv a kdykoliv jsou, právě prostřednictvím svého mobilního telefonu,“ říká Rita Gabrielová, tisková mluvčí Seznamu.

Přístup do aplikace, pomocí které je možné se seznámit s novými lidmi nebo si najít přátele, je možná z hlavního “Menu” portálu Vodafone live!. Mobilní komunitní portál nabízí funkce vyhledávání, prohlížení profilů, psaní vzkazů nebo organizaci setkání.

Výhodou je, že si každý uživatel může službu vyzkoušet první měsíc zdarma a v případě zájmu pak, díky transparentním cenovým podmínkám, portál bez obav dále využívat (7,- Kč/den, 30,- Kč/týden, 60,- Kč/ měsíc včetně DPH).

Video obsah

Zcela nová sekce v hlavním „Menu“ portálu“, obsahuje širokou škálu videí následujících kategorií:

 • Pohádky
  příběhy oblíbených „šikovných“ kutilů Pata a Mata
 • Kreslená
  vtipná animovaná videa: Happy Tree Friends, animovaný Mr. Bean, Příšerky z džungle, atd..
 • Extrémní sporty
  pro všechny příznivce adrenalinových sportů: skate, surfing, BMX, in-line, wakeboard
 • Zvířata v akci
  kočky, koně a psy
 • Erotická videa

Speciál „Holka od vedle“

Příjemnou novinkou pro pány je nový speciál „Holka od vedle“, vytvořený ve spolupráci s časopisem Maxim. Již druhý ročník této soutěže nabízí možnost prohlížení fotek krásných dívek a hlasování pro svoji favoritku přes mobilní telefon. Ti, kteří pošlou svůj hlas, pak mají možnost získat vstupenku na závěrečnou párty se stovkou krásných „Holek od vedle“. Kromě hlasování (do 19.3.2007) je možné stáhnout si foto dívek jako tapetu do svého mobilu.

Více informací naleznete na live.vodafone.cz a www.vodafone.cz v sekci „Vodafone live!“