Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

Nové služby na portále Yourmode

03. července 2006

Zákazníci Vodafonu získávají přístup k dalším atraktivním službám přes portál Yourmode. Praktické posílání pohlednic, komiksový portál, automobilová stránka, jízdní řády, lehce eroticky laděná volba nejkrásnější dívky či nabídka dovolených jsou pro letní období jako stvořené. „Naprostou novinkou, kterou na portálu Yourmode nabízíme je služba „Pošta pro každého,“ v rámci které si zákazníci mohou vyfotit libovolný motiv, fotografii poslat na příslušný server společně s údaji adresáta a textem. Česká pošta pak barevně vytiskne pohlednici, kterou doručí na požadovanou adresu. To vše za 30 Kč.

Zákazníci Vodafonu získávají přístup k dalším atraktivním službám přes portál Yourmode. Praktické posílání pohlednic, komiksový portál, automobilová stránka, jízdní řády, lehce eroticky laděná volba nejkrásnější dívky či nabídka dovolených jsou pro letní období jako stvořené.

„Naprostou novinkou, kterou na portálu Yourmode nabízíme je služba „Pošta pro každého,“ v rámci které si zákazníci mohou vyfotit libovolný motiv, fotografii poslat na příslušný server společně s údaji adresáta a textem. Česká pošta pak barevně vytiskne pohlednici, kterou doručí na požadovanou adresu. To vše za 30 Kč. Zákazníci, kteří tráví svou dovolenou někde u moře, jednoduše zašlou MMS ze svého mobilního telefonu a jejich blízkým nebo přátelům doma přijde originální personalizovaná pohlednice,“ říká Bernd Scheed, marketingový ředitel Vodafonu ČR pro vztah se zákazníky.

V sekci Zájezdy si zákazníci mohou vybrat z aktuální nabídky cestovních kanceláří včetně nabídky last minute. Důležitou pomůcku při prázdninovém cestování představuje i jízdní řád, který je na Yourmodu lehce dostupný přímo z mobilního telefonu. V případě, že by si zákazníci chtěli pořídit svůj vlastní dopravní prostředek, mohou se inspirovat v nově zřízené sekci Autoforum, kde parkují slušně „nadupané“ vozy.

Mezi další novinky Yourmodu patří:

  • Playboy Bikini - přináší možnost participovat na volbě nejkrásnější dívky v plavkách.
  • Harry Potter – atraktivní obsah pro milovníky fantasy
  • ESO – Hitparádový portál
  • Komiksy – portál zlatých komiksů potěší v mobilu hlavně mladší generaci
  • Handy games – portálek plný šikovných her, speciálně připravených pro dlouhé letní večery

Yourmode je doplňkový portál, který Vodafone ČR nabízí paralelně se značkou Vodafone live! Je výhodný mimo jiné díky tomu, že v porovnání s obdobnými portály v jiných zemích, patří k těm nepropracovanějším. Portál je otevřen developerské komunitě v České republice, ale v poslední době se o něj projevuje zájem čím dál více zahraničních poskytovatelů mobilního obsahu.

Název „Yourmode“ vyjadřuje otevřenost portálu a fakt, že je postaven takřka na přání českého zákazníka. Ve volném překladu ho lze interpretovat jako „Tvé nastavení“ nebo „Po tvém“ a nabízí aplikace, které jsou šité na míru uživatelům wapu. Přihlásit na něj se může každý, kdo ve svém mobilu má jakoukoliv wapovou aplikaci.