Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Návrat do školy v nové kampani Vodafonu

14. srpna 2018

Opět je v hlavní roli v nových spotech kampaně Vodafonu již známá rodina složená z herců Ondřeje Sokola, Jiřího Vyorálka, Lucie Žáčkové, Štěpána Mikoláše a Agáty Zimové. Vodafone ukazuje, že s technologií lze hravě zvládnou tradičně hektické období konce prázdnin a začátku nového školního roku. Ať už jde o přehled o prospěchu a školní docházce nebo zkoordinování celé rodiny za pomoci videohovoru.

Natáčení a focení kampaně probíhalo během třech dnů ve dvou různých lokacích, u „Vodáčů doma“ a na fotbalovém hřišti na pražské Hanspaulce. Režie se opět chopil Vojta Kotek. Hudbu speciálně pro kampaň složil Viliam Béreš.

Kampaň z dílny kreativní agentury McCann-Erickson Prague, Stink Films a UPP bude rotovat od 15. 8. v televizi, v online médiích, tisku a venkovní reklamě.