Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Nadace Vodafone Česká republika má nové vedení

16. května 2011

Novým ředitelem Nadace Vodafone Česká republika se stal Ondřej Zapletal, v roli koordinátorky působí nově Hana Lukáčová. Novým ředitelem Nadace Vodafone, která patří mezi největší firemní nadace v ČR se stal Ondřej Zapletal (36). Bohaté zkušenosti s vedením sociálně prospěšných projektů si přinesl z neziskové organizace Člověk v tísni. V roli vedoucího působil od roku 2001 na misích v Afghánistánu, na Srí Lance a v Barmě a v roce 2010 vedl programy humanitární a rozvojové pomoci pro jihovýchodní Asii, kde měl na starosti celkové řízení a koordinaci projektů. „Mou prioritou v Nadaci Vodafone bude další rozvoj unikátního a velmi úspěšného programu Rok jinak a dalších aktivit posilujících rozvoj občanské společnosti a neziskového sektoru v České republice.

Novým ředitelem Nadace Vodafone Česká republika se stal Ondřej Zapletal, v roli koordinátorky působí nově Hana Lukáčová.

Novým ředitelem Nadace Vodafone, která patří mezi největší firemní nadace v ČR se stal Ondřej Zapletal (36). Bohaté zkušenosti s vedením sociálně prospěšných projektů si přinesl z neziskové organizace Člověk v tísni. V roli vedoucího působil od roku 2001 na misích v Afghánistánu, na Srí Lance a v Barmě a v roce 2010 vedl programy humanitární a rozvojové pomoci pro jihovýchodní Asii, kde měl na starosti celkové řízení a koordinaci projektů.

„Mou prioritou v Nadaci Vodafone bude další rozvoj unikátního a velmi úspěšného programu Rok jinak a dalších aktivit posilujících rozvoj občanské společnosti a neziskového sektoru v České republice. Chtěl bych, aby Nadace Vodafone byla inspirativním partnerem neziskovým organizacím a mladým lidem, se kterými spolupracuje, a přinášela i nadále jedny z nejkvalitnějších a nejinovativnějších programů, které jsou mezi firemními nadacemi v ČR k vidění,“ řekl nový ředitel nadace Ondřej Zapletal.

Ondřej Zapletal absolvoval filosofickou fakultu Karlovy univerzity, studoval rovněž v USA, Kanadě a Irsku. Mezi jeho koníčky patří pobyt v přírodě, knihy a kavárenské povalečství.

Novou koordinátorkou Nadace Vodafone se stala Hana Lukáčová (29). Dříve působila zejména v neziskovém sektoru a v oblasti sociologického výzkumu. Pracovala jako fundraiser a projektový manažer v občanském sdružení Dům tří přání, které se zaměřuje na pomoc ohroženým dětem a jejich rodinám, podílela se na sociologických výzkumech ve společnosti GAC a v Národním institutu dětí a mládeže Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Jako dobrovolník působila v řadě organizací zaměřujících se na pomoc znevýhodněným dětem.

Hana Lukáčová absolvovala sociologii na Karlově univerzitě a v současné době studuje psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Ve volném čase ráda cestuje a závodně se věnuje hře Scrabble.