Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

Nadace Vodafone Česká republika má nové vedení

16. května 2011

Novým ředitelem Nadace Vodafone Česká republika se stal Ondřej Zapletal, v roli koordinátorky působí nově Hana Lukáčová. Novým ředitelem Nadace Vodafone, která patří mezi největší firemní nadace v ČR se stal Ondřej Zapletal (36). Bohaté zkušenosti s vedením sociálně prospěšných projektů si přinesl z neziskové organizace Člověk v tísni. V roli vedoucího působil od roku 2001 na misích v Afghánistánu, na Srí Lance a v Barmě a v roce 2010 vedl programy humanitární a rozvojové pomoci pro jihovýchodní Asii, kde měl na starosti celkové řízení a koordinaci projektů. „Mou prioritou v Nadaci Vodafone bude další rozvoj unikátního a velmi úspěšného programu Rok jinak a dalších aktivit posilujících rozvoj občanské společnosti a neziskového sektoru v České republice.

Novým ředitelem Nadace Vodafone Česká republika se stal Ondřej Zapletal, v roli koordinátorky působí nově Hana Lukáčová.

Novým ředitelem Nadace Vodafone, která patří mezi největší firemní nadace v ČR se stal Ondřej Zapletal (36). Bohaté zkušenosti s vedením sociálně prospěšných projektů si přinesl z neziskové organizace Člověk v tísni. V roli vedoucího působil od roku 2001 na misích v Afghánistánu, na Srí Lance a v Barmě a v roce 2010 vedl programy humanitární a rozvojové pomoci pro jihovýchodní Asii, kde měl na starosti celkové řízení a koordinaci projektů.

„Mou prioritou v Nadaci Vodafone bude další rozvoj unikátního a velmi úspěšného programu Rok jinak a dalších aktivit posilujících rozvoj občanské společnosti a neziskového sektoru v České republice. Chtěl bych, aby Nadace Vodafone byla inspirativním partnerem neziskovým organizacím a mladým lidem, se kterými spolupracuje, a přinášela i nadále jedny z nejkvalitnějších a nejinovativnějších programů, které jsou mezi firemními nadacemi v ČR k vidění,“ řekl nový ředitel nadace Ondřej Zapletal.

Ondřej Zapletal absolvoval filosofickou fakultu Karlovy univerzity, studoval rovněž v USA, Kanadě a Irsku. Mezi jeho koníčky patří pobyt v přírodě, knihy a kavárenské povalečství.

Novou koordinátorkou Nadace Vodafone se stala Hana Lukáčová (29). Dříve působila zejména v neziskovém sektoru a v oblasti sociologického výzkumu. Pracovala jako fundraiser a projektový manažer v občanském sdružení Dům tří přání, které se zaměřuje na pomoc ohroženým dětem a jejich rodinám, podílela se na sociologických výzkumech ve společnosti GAC a v Národním institutu dětí a mládeže Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Jako dobrovolník působila v řadě organizací zaměřujících se na pomoc znevýhodněným dětem.

Hana Lukáčová absolvovala sociologii na Karlově univerzitě a v současné době studuje psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Ve volném čase ráda cestuje a závodně se věnuje hře Scrabble.