Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

MĚSÍCE ZÁŘÍ A ŘÍJEN– NEJVÝHODNĚJŠÍ ČAS PŘEJÍT NA OSKAROVY TARIFY

01. září 2005

V Praze 1. září 2005 – Máte předplacenou kartu některého z mobilních operátorů a uvažujete o změně? Nyní je nejvýhodnější čas přejít na Oskarovy tarify. Ten pro tarifní zákazníky spojil výhody předplacených karet a tarifních programů a novým zákazníkům přináší navíc další benefit. Oskar nyní umožňuje všem svým zákazníkům na tarifech Naplno kromě výhodných sazeb za volání také dokonalou kontrolu svého účtu se službou Chytrý přehled. Oskar tak odstranil jednu z největších bariér přechodu z předplacené karty na tarifní programy.

V Praze 1. září 2005 – Máte předplacenou kartu některého z mobilních operátorů a uvažujete o změně? Nyní je nejvýhodnější čas přejít na Oskarovy tarify. Ten pro tarifní zákazníky spojil výhody předplacených karet a tarifních programů a novým zákazníkům přináší navíc další benefit.

Oskar nyní umožňuje všem svým zákazníkům na tarifech Naplno kromě výhodných sazeb za volání také dokonalou kontrolu svého účtu se službou Chytrý přehled. Oskar tak odstranil jednu z největších bariér přechodu z předplacené karty na tarifní programy. Chytrý přehled je navíc k dispozici i na nejdostupnějším Oskarově tarifu Rozjezd Naplno.

Noví zákazníci s tarify Naplno (kromě Rozjezdu Naplno) navíc ještě ke každému zvýhodněnému telefonu získají zdarma celkem 600 SMS, nebo 120 volných minut na půl roku, nebo víkendová volání zdarma do sítě Oskar - také po dobu šesti měsíců.

Oskar motivuje zákazníky k přechodu na tarify následovně:

1. Chytrý přehled - dokonalá kontrola nákladů
Oskar od 8.září přichází se službou, která umožňuje zákazníkům dokonale kontrolovat svůj telefonní účet. Vedle stávajícího kontrolního nástroje Flexilimit, se kterým lze nastavit měsíční částku, na jejíž provolání operátor upozorní SMSkou, mohou uživatelé zdarma užívat i službu Chytrý přehled.
Pomocí Chytrého přehledu zákazníci s tarify Naplno přímo v mobilu uvidí, kolik jim ještě zbývá volných minut, kolik jich provolali celkem, kolik poslali textových zpráv a kolik protelefonovali celkem a nad rámec svých balíčků v korunách.

Služba Chytrý přehled také umožní efektivně využívat všechny volné minuty. Nespotřebované volné minuty jsou převáděny do dalšího měsíce. Převedené volné minuty může zákazník od 8. září využívat po provolání standardních („nových“) volných minut dle daného tarifu v daném zúčtovacím období. Podruhé však již převáděny nejsou.

Uživatel na displeji svého mobilního telefonu například zjistí tyto informace: k 20.9., 19:00 zbývá ještě 40 volných minut, bylo provoláno celkem 10 minut a bylo posláno celkem 100 SMS, celkově zatím na tarifu 50 Naplno utraceno 416,50 Kč včetně paušálů. V Internetové Samoobsluze navíc Chytrý přehled nabízí detailnější informace o čerpání minut a textových zpráv v balíčcích. (Ukázky menu Chytrého přehledu jsou znázorněny v příloze této tiskové zprávy).

„Tento přehled je vhodný především pro ty, kteří chtějí přejít z předplacené karty na paušál a mají obavy, aby neztratili kontrolu nad svým účtem,“ říká Jana Papíková, senior manažerka pro získávání nových zákazníků.

2. 600 volných SMS, nebo 120 volných minut, nebo volné víkendové volání do sítě Oskar
Každý nový zákazník, který si od 1. září do 31. října vybere k jakémukoliv tarifu Naplno (kromě Rozjezdu Naplno) zvýhodněný mobilní telefon, získá od Oskara zdarma 600 SMS (100 SMS každý měsíc po dobu půl roku). Pokud zákazník nerad SMSkuje, může si místo textových zpráv vybrat benefit 120 volných minut do všech sítí (20 volných minut měsíčně po dobu půl roku), nebo víkendová volání do sítě Oskar zdarma také po dobu šesti měsíců.

Oskar tak zkombinoval jak benefit zvýhodněného telefonu, tak balíčků služeb.

3. Výhodná volání
Tabulka srovnání cen Oskarty a vybraných tarifů:

Tarif Oskarta (vyčerpáno méně než 700 Kč) 50 Naplno 150 Naplno 300 Naplno 500 Naplno
Volné minuty 0 50 150 300 500
Cena za volání po ČR 7,14Kč*/3,57 Kč 5,36 Kč 4,76 Kč 4,17 Kč 3,96 Kč
Cena z volání po ČR se službou Po svém 7,14Kč*/3,57 Kč 4,28 Kč 3,81 Kč 3,33 Kč 3,17 Kč
Cena za SMS 2,38 Kč 1,19 Kč 1,19 Kč 1,19 Kč 1,19 Kč

Ceny jsou uvedeny s 19% DPH
* Cena za volání do ostatních sítí v ČR/ do sítě Oskar

4. Zvýhodněný mobilní telefon
Každý zákazník, který si u Oskara pořídí tarif 50, 150, 300 nebo 500 Naplno, dostane slevu na vybrané mobilní telefony. Například při koupi tarifu 300 Naplno dostane zákazník mobilní telefon Samsung E530 jen za 4977 Kč s 19% DPH. Zákazník tak v tomto případě ušetří 3000 Kč. Cena je podmíněna řádným užíváním aktivovaného tarifu alespoň 6 měsíců, jinak je Oskar oprávněn doúčtovat rozdíl mezi standardní a zvýhodněnou cenou.

Do portfolia zvýhodněných mobilních telefonů v měsíci září Oskar zařadil například tyto telefony: Nokia 3120, Nokia 6020, Samsung E530 nebo Siemens A65.