Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

LÉTO S OSKAREM POKRAČUJE: OSKAR NABÍZÍ NEJSNAZŠÍ PŘÍSTUP K MEZINÁRODNÍMU VOLÁNÍ

02. července 2001

Oskar zrušil zálohu 5000 Kč na volání do zahraničí pro vybrané země  Oskarova nová služba mezinárodních hovorů nabízí vysokou kvalitu přenosu za velmi výhodné ceny  Od dnešního dne mohou všichni Oskarovi zákazníci volat do vybraných zemí bez nutnosti složit volací zálohu 5000 Kč. Seznam zemí obsahuje nejčastěji volané destinace včetně většiny nejoblíbenějších prázdninových cílů, jako jsou například Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko, Maďarsko, Řecko, USA, Kanada, Francie, Španělsko, Portugalsko, Velká Británie nebo Japonsko.  Dnešním dnem Oskar rovněž představuje novou službu mezinárodního volání, která kombinuje velmi vysokou kvalitu přenosu hovoru s mimořádně atraktivními cenami. Oskar jako první mobilní operátor v České republice přestává rozlišovat jednotlivé typy mezinárodního volání a pro všechny mezinárodní hovory účtuje pouze jednu výhodnou sazbu pro každou volanou destinaci. To vše při zachování vysoké kvality přenosu hovoru.

  • Oskar zrušil zálohu 5000 Kč na volání do zahraničí pro vybrané země 
  • Oskarova nová služba mezinárodních hovorů nabízí vysokou kvalitu přenosu za velmi výhodné ceny 

Od dnešního dne mohou všichni Oskarovi zákazníci volat do vybraných zemí bez nutnosti složit volací zálohu 5000 Kč. Seznam zemí obsahuje nejčastěji volané destinace včetně většiny nejoblíbenějších prázdninových cílů, jako jsou například Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko, Maďarsko, Řecko, USA, Kanada, Francie, Španělsko, Portugalsko, Velká Británie nebo Japonsko. 
Dnešním dnem Oskar rovněž představuje novou službu mezinárodního volání, která kombinuje velmi vysokou kvalitu přenosu hovoru s mimořádně atraktivními cenami. Oskar jako první mobilní operátor v České republice přestává rozlišovat jednotlivé typy mezinárodního volání a pro všechny mezinárodní hovory účtuje pouze jednu výhodnou sazbu pro každou volanou destinaci. To vše při zachování vysoké kvality přenosu hovoru. Výhodná cena je účtována bez ohledu na zvolenou předvolbu mezinárodního volání - "00", "+" nebo "77" (dříve pod známé pod názvem Volám 77).

Přehled cen Oskarova Volání do zahraničí:

  Volám Málo, Volám Často,
 Volám Stále,
Oskarta
Slyším Vás Dohoda s Oskarem
Region 1 9,98 Kč 26,25 Kč  31,50 Kč
Region 2 9,98 Kč 38,85 Kč  31,50 Kč
Region 3 26,25 Kč 84,00 Kč  84,00 Kč
Region 4 36,75 Kč 126,00 Kč 84,00 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně 5% DPH 

Snížení cen mezinárodního volání má také velmi pozitivní dopad na službu roaming. Zákazníkovi Oskara v zahraničí jsou příchozí hovory účtovány podle nové zlevněné sazby. Například, pokud bylo dříve voláno zákazníkovi Oskara v Německu, platil sazbu za příchozí hovor 17,85 Kč za minutu, nyní je to pouhých 9,98 Kč. 

Podrobné informace včetně aktuálního ceníku, kompletního seznamu zemí, kam je možno volat bez zálohy, a dalších informací najdete v sekci Produkty a služby, část Mezinárodní hovory. Volání do zahraničí je přístupné automaticky a není nutné o jeho aktivaci žádat.