Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Léto a dovolenou s Vodafonem si užijete při koupání na Lipně i na Jadranu

20. června 2016

2016 Vodafone před začátkem letní sezóny pokrývá datovou sítí LTE (4G) už 97 % české populace a 86 % území, včetně malebných koutů, které lákají k dovoleným a výletům. Ať se rozhodnete pro objevování odlehlých krás České republiky nebo pro výlet za mořem či velehorami, rychlý mobilní internet si užijte nejen doma, ale díky ještě dostupnějšímu roamingu i v zahraničí.

Už na konci června začíná tradiční sezóna dovolených a pravidelných víkendových výletů, které je stále těžší užít si naplno bez chytrého telefonu s mobilním internetem. Mobilní navigace, turistické mapy, jízdní řády, informace o počasí a samozřejmě možnost podělit se o své zážitky okamžitě prostřednictvím sociálních sítí patří k cestování téměř nerozlučně. 

Díky rychlému budování sítí 4. generace a zlepšování nabídky datového roamingu se uživatelé na dovolené ani na výletech nemusejí omezovat v používání chytrého telefonu a plánovat cesty podle dostupnosti Wi-Fi kvůli obavám z vysokých částek za datový roaming. Dostatek dat na navigaci, sdílení obrázků z dovolené a prohlížení webu nabízí Vodafone za pevný nízký poplatek i v zahraničí.

V letních měsících chceme našim zákazníkům komunikaci maximálně zpříjemnit, a proto jsme pro ně připravili několik výhodných roamingových balíčků, se kterými mohou volat a posílat textové zprávy po Evropě za stejných podmínek jako v tuzemsku. Internetové připojení si naši zákazníci užijí nejen v zahraničí, ale i doma při sběru borůvek, protože máme nejlepší pokrytí venkova,“ uvádí Petr Dvořák, viceprezident pro koncové zákazníky ve Vodafonu.

Na dovolené se nejvíce hodí nová služba Roaming na 7 dní, která umožňuje telefonovat a posílat SMS podle stejných podmínek, jako v domácím prostředí za jednorázový poplatek 300 korun. Na každý den pak mají zákazníci této služby k dispozici také 100 MB mobilních dat. Při jednodenním výletu za hranice mohou členové rodiny Vodafone sdílet svoje fotografie na Facebook či Instagram přímo z Vídně nebo Drážďan se službou Roaming na den za 69 korun.

Jak využít LTE naplno na dovolené 

Dovolená a výlety jsou příležitost, jak naplno využít možnosti chytrého telefonu, který dokáže nahradit tradiční navigaci v autě i turistické mapy a kompas v přírodě. Díky chytrým telefonům a mobilním aplikacím si můžete dovolenou ozvláštnit například hledáním pokladů nebo návštěvou zajímavé restaurace, kterou byste jinak třeba minuli. A to nemluvíme o možnostech, které telefon nabízí při hledání ubytování a dopravních spojů, třeba na poslední chvíli. 

Jak získat LTE od Vodafonu

Výhody nejrychlejšího mobilního internetu mohou naplno využívat majitelé chytrých telefonů a tabletů s podporou LTE. Stačí si vybrat libovolný datový tarif a pořídit si LTE SIM kartu, kterou lze získat zdarma na všech prodejnách Vodafonu výměnou za původní. Dostupnost a sílu signálu v konkrétní lokalitě je pak možné předem ověřit v interaktivní mapě pokrytí na webových stránkách Vodafonu vodafone.cz/mapa-pokryti.

Zařízení podporující LTE nabízí Vodafone v e-shopu i v kamenných obchodech za zvýhodněné ceny. Nejnovější telefon z řady Smart s podporou LTE, Vodafone Smart prime 7, stojí v e-shopu vodafone.cz bez závazku 3 277 Kč.

Vybrané kempy v České republice pokryté sítí LTE:

Jihočeský kraj

Vodácký kemp Na Pískárně na řece Vltava

Kemp Koruna pro vodáky na řece Vltava

Kemp a vodácké tábořiště Podskalí na řece Otavě

Jihomoravský kraj

Kemp Merkur Pasohlávky na břehu Novomlýnské nádrže

Tábořiště Mušov na břehu horní (Mušovské) novomlýnské nádrže

Kemp Pálava na břehu spodní novomlýnské nádrže

Karlovarský kraj

Kemp a tábořiště Vojkovice na řece Ohře

Kemp Varry

Královéhradecký kraj

Autokemp Rozkoš

Kemp Stránský Adršpach

Liberecký kraj

Autokemp Zátiší na řece Jizera

Autokemp Klůček u Máchova jezera

Moravskoslezský kraj

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Kemp pod kaštany

Olomoucký kraj

Autokemp Krásné

Autokemp Přehrada Mostkovice

Pardubický kraj

Autocamping Pod Černým lesem Žamberk

Autokemp Seč Pláž

Plzeňský kraj

Autokemp a vodácké tábořiště Sušice na řece Otava

Autokempink Nové Městečko

Středočeský kraj

Tábořiště U Hrocha na řece Sázava

Autokemp Mělník

Ústecký kraj

Autokemp Aljaška

Chatový kemp Oáza

Autokemp Kamencové jezero

Kraj Vysočina

Kemp Osada Souhvězdí

Rekreační středisko a kemp Záseka

Kemp Milotičky

Zlínský kraj

Autokemp Luhačovice

Rekreační středisko a kemp Monte Lope