Vodafone

Kecky značky Vodafone volají bez omezení

21. ledna 2016

Vodafone nabízí neomezené volání bez závazku za výhodnou cenu a spouští kampaň s oblíbenými keckami. Ty si tentokrát užívají neomezené volání na horách.

Kecky propagují nejoblíbenější balíček neomezeného volání v síti za 99 Kč, který se obnovuje vždy po uplynutí 30 dnů. Zákazníci, kteří si zvolí balíčky s automatickým obnovováním a přidají službu Chytré dobíjení, se jednoduše přiblíží tarifním zákazníkům, ale výhody čerpají bez závazku. Pohodlí služby Chytré dobíjení spočívá v možnosti nastavení pravidelného dobíjení prostřednictvím platební karty nebo z účtu tarifních zákazníků, kde se částka za dobitý kredit přičte k vyúčtování za mobilní služby. Za obě možnosti chytrého dobíjení nyní získá držitel předplacené karty dalších 10 % kreditu zdarma. Změnu balíčku nebo deaktivaci automatického obnovování lze snadno provést například v Samoobsluze Můj Vodafone.

Kampaň startuje 25. ledna a objeví se na televizních obrazovkách, internetu, v printu, outdooru a prodejnách. Potrvá do 31. března 2016. Režisérem byl opět Daniel Bird. Hlas keckám propůjčila jak jinak než Aňa Geislerová. Komunikační kampaň připravila agentura McCann Prague. Média zajistila agentura MEC Czech.