Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

Generálním ředitelem českého Vodafonu se stává Petr Dvořák

09. února 2018

Vodafone dnes oznámil, že se jeho novým generálním ředitelem s okamžitou platností stává Petr Dvořák (45). Pozice CEO Vodafonu Malta tak zůstává neobsazená a Vodafone na ni bude hledat jiného kandidáta.

Petr Dvořák své zkušenosti s businessem sbíral již od ukončení studií na vysoké škole jako manažer ve společnosti Lybar. Dva roky poté strávil v marketingu společnosti Nestlé. Jeho kariéra v oboru telekomunikací začala v roce 2001, kdy nastoupil do společnosti T- Mobile. Tam působil na různých manažerských pozicích více než deset let, později stál v čele celé marketingové divize. Od roku 2012 zastával ve Vodafonu pozici viceprezidenta pro nefiremní zákazníky. V posledních měsících se Petr Dvořák podílel také na vedení oddělení firemních zákazníků a významně přispěl k jeho rozvoji a úspěchu v komerční oblasti.

 

Ve volném čase se Petr věnuje své rodině, vytrvalostně běhá, věnuje se triatlonu, jezdí na kole, lyžuje a zpívá ve sboru.