Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Generálním ředitelem českého Vodafonu se stává Petr Dvořák

09. února 2018

Vodafone dnes oznámil, že se jeho novým generálním ředitelem s okamžitou platností stává Petr Dvořák (45). Pozice CEO Vodafonu Malta tak zůstává neobsazená a Vodafone na ni bude hledat jiného kandidáta.

Petr Dvořák své zkušenosti s businessem sbíral již od ukončení studií na vysoké škole jako manažer ve společnosti Lybar. Dva roky poté strávil v marketingu společnosti Nestlé. Jeho kariéra v oboru telekomunikací začala v roce 2001, kdy nastoupil do společnosti T- Mobile. Tam působil na různých manažerských pozicích více než deset let, později stál v čele celé marketingové divize. Od roku 2012 zastával ve Vodafonu pozici viceprezidenta pro nefiremní zákazníky. V posledních měsících se Petr Dvořák podílel také na vedení oddělení firemních zákazníků a významně přispěl k jeho rozvoji a úspěchu v komerční oblasti.

 

Ve volném čase se Petr věnuje své rodině, vytrvalostně běhá, věnuje se triatlonu, jezdí na kole, lyžuje a zpívá ve sboru.