Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

FLEXISAZBA: ČÍM VÍC S OSKARTOU VOLÁTE, TÍM MÉNĚ PLATÍTE

22. května 2002

Provoláte-li s Oskartou více než 600 korun měsíčně, budete dalších 30 dnů volat do sítě Oskar za dvě koruny a posílat textovky za pouhou korunu Volat s Oskartou se vyplatí – a to je pravda, která od 22. května platí ještě víc než kdykoliv předtím. Od tohoto dne totiž Oskar všem stávajícím i novým zákazníkům předplacené služby Oskarta nabízí FlexiSazbu – unikátní funkci, která hodně volající zákazníky odmění nižší cenou za hovorné. Pokud zákazník Oskarty v průběhu 30 dnů využije služby za více než 600 korun, převede jej FlexiSazba na zvýhodněnou sazbu. Po dobu dalších 30 dnů pak tento zákazník bude moci do Oskara volat za 2,10 Kč a posílat SMSky do této sítě za 1,05 Kč (včetně DPH).

 • Provoláte-li s Oskartou více než 600 korun měsíčně, budete dalších 30 dnů volat do sítě Oskar za dvě koruny a posílat textovky za pouhou korunu

  Volat s Oskartou se vyplatí – a to je pravda, která od 22. května platí ještě víc než kdykoliv předtím. Od tohoto dne totiž Oskar všem stávajícím i novým zákazníkům předplacené služby Oskarta nabízí FlexiSazbu – unikátní funkci, která hodně volající zákazníky odmění nižší cenou za hovorné.

  Pokud zákazník Oskarty v průběhu 30 dnů využije služby za více než 600 korun, převede jej FlexiSazba na zvýhodněnou sazbu. Po dobu dalších 30 dnů pak tento zákazník bude moci do Oskara volat za 2,10 Kč a posílat SMSky do této sítě za 1,05 Kč (včetně DPH). V případě hovorů to znamená slevu o třetinu, u textovek pak dokonce o 50 procent.

  Každý majitel Oskarty bude po dosažení limitu 600 Kč přeřazen na výhodnější provoz automaticky, zdarma a bude o tom informován textovou zprávou. Pro využití výhod FlexiSazby není nutné se nikde registrovat ani si kupovat novou SIM kartu, protože nová sazba se bude vztahovat i na starší Oskarty.

  „FlexiSazba u Oskarty je jako vyšší rychlostní stupeň pro auto. Přeřadíte nahoru a provoz je rázem ekonomičtější a příjemnější,“ uvedl Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb. „Oskar uvedl nový, pro uživatele výhodnější, účtovací koncept jako první v České republice. Tím opět dokázuje, že stojí na straně zákazníka,“ dodal Mario Mele.

  Jak se dosažení limitu 600 korun počítá? Dnešním dnem pro stávající zákazníky a dnem aktivace pro nové zákazníky začíná 30 denní lhůta na to, aby uživatelé využili služeb za nejméně 600 Kč a přešli tak na výhodnější účtování v rámci FlexiSazby. Přitom se započítávají veškeré Oskarovy služby: hovory (včetně roamingových a mezinárodního volání), esemesky i třeba WAPování.

  Pokud zákazník již zvýhodněné FlexiSazby dosáhl a i v dalším 30denním období využije služby za více než 600 korun, zůstanou mu snížené ceny i na následujích 30 dnů. Klient si bude moci kdykoliv zkontrolovat, jaké účtování právě používá a kolik korun mu zbývá do dosažení limitu 600 Kč. Tyto údaje budou k dispozici jak na Hlasové Samoobsluze, tak i v Oskarově Internetové Samoobsluze na www.oskarmobil.cz.

  Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do dubna 2002 si Oskara vybralo více než 1.000.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V součastnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

  Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").