Vodafone

Filip Hrubý se stává tiskovým mluvčím českého Vodafonu

01. října 2007

Novým tiskovým mluvčím Vodafonu v ČR se stává Filip Hrubý (32). Ve funkci vystřídá Jakuba Hrabovského, který se po dvou letech přesouvá v rámci společnosti do centrály Vodafonu v anglickém Newbury. Filip pracuje v oddělení korporátní komunikace Vodafonu od roku 2005. Byl odpovědný za PR komunikaci produktů a služeb pro firemní zákazníky. Vedl úspěšný dokumentární seriál Dvanáct odvážných, oceněný jako nejlepší business PR projekt Asociací PR agentur.

Novým tiskovým mluvčím Vodafonu v ČR se stává Filip Hrubý (32). Ve funkci vystřídá Jakuba Hrabovského, který se po dvou letech přesouvá v rámci společnosti do centrály Vodafonu v anglickém Newbury.

Filip pracuje v oddělení korporátní komunikace Vodafonu od roku 2005. Byl odpovědný za PR komunikaci produktů a služeb pro firemní zákazníky. Vedl úspěšný dokumentární seriál Dvanáct odvážných, oceněný jako nejlepší business PR projekt Asociací PR agentur. Podílel se na založení Nadace Vodafone ČR a je místopředsedou její správní rady. Před nástupem do Vodafonu působil na komunikačních pozicích ve společnosti Člověk v tísni, v agentuře Key production a v České televizi. Vystudoval sociologii na Filosofické fakultě University Karlovy. Mezi jeho záliby patří bubny, hory a knihy.

Jakub od listopadu letošního roku nastupuje na oddělení Corporate Affairs Vodafone Group plc. Ze své pozice bude odpovědný za veškeré PR projekty a vztahy s médii v oblasti nabídek a produktů pro nefiremní zákazníky na britském trhu a koordinaci těchto aktivit v rámci jednotlivých poboček Vodafonu v Evropě.