Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Fanděte fotbalu s Vodafonem live!

13. října 2006

Pro všechny fotbalové fanoušky, kteří na poslední chvíli hledají sportovní bar na shlédnutí zápasů Ligy mistrů, připravil Vodafone přehled vybraných sportovních barů na svém portále Vodafone live! Zde v rámci speciálního minisitu zájemci naleznou mimo jiné přehled vybraných sportovních barů z celé České republiky s kontaktními údaji. Z této stránky si mohou tedy napřímo třeba telefonicky rezervovat místo v daném baru na určitou hodinu. „Vycházeli jsme z prostých přání fanoušků. Velmi často se stává, že skupina přátel chce sledovat fotbalové utkání, ale nemají přesnou představu, jaký bar dané utkání přenáší. Naše nabídka na Vodafone live! je určena právě pro ně,“ říká Petr Stráník z oddělení sponzoringu Vodafone.

Pro všechny fotbalové fanoušky, kteří na poslední chvíli hledají sportovní bar na shlédnutí zápasů Ligy mistrů, připravil Vodafone přehled vybraných sportovních barů na svém portále Vodafone live!

Zde v rámci speciálního minisitu zájemci naleznou mimo jiné přehled vybraných sportovních barů z celé České republiky s kontaktními údaji. Z této stránky si mohou tedy napřímo třeba telefonicky rezervovat místo v daném baru na určitou hodinu.

„Vycházeli jsme z prostých přání fanoušků. Velmi často se stává, že skupina přátel chce sledovat fotbalové utkání, ale nemají přesnou představu, jaký bar dané utkání přenáší. Naše nabídka na Vodafone live! je určena právě pro ně,“ říká Petr Stráník z oddělení sponzoringu Vodafone.

Na speciálním minisitu Ligy mistrů je připraveno i aktuální zpravodajství, informace o týmech v Lize mistrů, výsledky jednotlivých zápasů nebo tématické fotografie a video záznamy. Zarytí fanoušci si mohou vylepšit svůj mobilní telefon např. stáhnutím vyzváněcího hymny Ligy mistrů, tapet s fotbalovou tématikou, fotbalovými JAVA hry, atd. Tabulku s přehledem všech zápasů naleznete na www.cilichili.cz.

Zákazníci Vodafonu se také mohou těšit na soutěže o lístky na vybraná utkání Ligy mistrů.

Skupina Vodafone uzavřela tříletou smlouvu na sponzorství Ligy mistrů UEFA, jejíž další ročník odstartoval 12. září. Na základě smlouvy, která začala platit 1.července 2006, se z Vodafone stal nejen oficiální partner, ale i oficiální mobilní síť Ligy mistrů UEFA.