Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

2v1: dvě čísla na jedné kartě

09. července 2003

Oskar nabídl firemním zákazníkům novou kartu SIM 2v1, která dokáže pracovat s dvěma mobilními čísly najednou. Díky tomu můžete v jednom telefonu pohodlně nosit jedno číslo pracovní a druhé soukromé – s odděleným účtováním a s dokonalou kontrolou nad firemními náklady. S kartou SIM 2v1 může být uživatel k zastižení na obou číslech. Umožňuje to vzájemné přesměrování hovorů, které je mezi tarifními programy v rámci SIM 2v1 zdarma. Obě čísla fungují nezávisle a na každém si zákazník může nastavit jiné služby a jinou hlasovou schránku.Oskar nabídl firemním zákazníkům novou kartu SIM 2v1, která dokáže pracovat s dvěma mobilními čísly najednou. Díky tomu můžete v jednom telefonu pohodlně nosit jedno číslo pracovní a druhé soukromé – s odděleným účtováním a s dokonalou kontrolou nad firemními náklady.

S kartou SIM 2v1 může být uživatel k zastižení na obou číslech. Umožňuje to vzájemné přesměrování hovorů, které je mezi tarifními programy v rámci SIM 2v1 zdarma. Obě čísla fungují nezávisle a na každém si zákazník může nastavit jiné služby a jinou hlasovou schránku. Obě čísla mají na kartě společnou paměť pro SMS (až 60 zpráv), společný telefonní seznam (až 250 kontaktů) a společný seznam příchozích a odchozích hovorů.

Většina mobilů dokáže změnit firemní na soukromé číslo bez nutnosti vypnutí mobilu pouhým přepnutím v sim-toolkitovém menu Oskar-Přepnout číslo. Totéž je možno učinit restartováním mobilu a zadáním PIN příslušného k pracovnímu nebo soukromému telefonnímu číslu.

Kartu SIM 2v1 si mohou pořídit stávající i noví firemní zákazníci. Aktivace služby 2v1 stojí 300 Kč, měsíční poplatek za používání činí 52,5 Kč včetně DPH. Zákazníkům, kteří si SIM 2v1 aktivují do 31.10.2003, bude měsíční paušál odpuštěn, a to NAVŽDY – tedy po celou dobu užívání SIM 2v1!

Na prvním čísle může být jeden z Oskarových tarifů Na Jistotu, Na Zisk, Řekni mi, Povídej nebo Nezavěšuj. Na druhém čísle si můžete aktivovat Oskartu nebo kterýkoli tarif kromě Odepiš a Slyším vás. V případě potřeby je samozřejmě možné čísla rozdělit na samostatné SIM karty. Pokud si novou SIM 2v1 chcete objednat, zavolejte zdarma na OskarBusinessKontakt 800 77 77 00 nebo v případě stávajících zákazníků na OskarBusinessLinku *77.