Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Pravidla k soutěži o televizor, herní konzoli nebo notebook

Pořadatel akce, společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2808/2, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČO 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6064 (dále jen „Vodafone“), pořádá tuto marketingovou soutěž s názvem soutěž o televizor, herní konzoli nebo notebook (dále jen „Soutěž“), jejíž postup a podmínky upravují tato pravidla (dále jen „Pravidla“).

1.  Kde a kdy si můžete zasoutěžit

Soutěže se můžete zúčastnit ve Vodafone prodejně v OC Letňany v době od 14. 2. do 21. 2. 2020. Otevírací dobu najdete na www.vodafone.cz/prodejny.

2.  Kdo s námi může soutěžit

Soutěžit mohou všichni zákazníci, pokud dovršili 18 let a kteří si v době konání soutěže pořídí tarif Vodafone Neomezený nebo zažádají o přenos svého telefonního čísla do Vodafonu na tarif z aktuální nabídky s Minimálním měsíčním plněním ve výši 50 Kč.

3.  V čem akce spočívá a co můžete vyhrát

Podmínkou je, že v období od 14. 2. 2020 do 21. 2. 2020 uzavřete ve Vodafone prodejně Letňany novou smlouvu či prodloužíte stávající smlouvu o poskytování zvýhodněných podmínek k tarifu Vodafone Neomezený, nebo přenesete své telefonní číslo od konkurence

a uzavřete smlouvu o poskytování zvýhodněných podmínek s minimální výší závazku 50.

Po splnění některé z výše uvedených podmínek vás zařadíme do slosování Soutěže. Losování bude probíhat náhodným výběrem výherce. Budou vylosováni celkem 3 výherci. První vylosovaný výherce získá televizor Sony Bravia 55“, druhý výherce PlayStation 4 a třetí výhrou je notebook Lenovo IdeaPad.

4.  Co je dobré vědět

Společnost Vodafone nenese odpovědnost za jakoukoli technickou chybu při realizaci Soutěže a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech Soutěže včetně jejího ukončení. Společnost Vodafone je oprávněna ze Soutěže vyřadit účastníky, kteří nesplňují podmínky stanovené těmito Pravidly nebo platnými právními předpisy.

Společnost Vodafone je oprávněna kdykoli jednostranně měnit a doplňovat tato Pravidla. Aktuální znění Pravidel je vždy k dispozici

v prodejně, kde Soutěž probíhá, a na webu Vodafonu. Ke dni účinnosti nového znění Pravidel pozbývá účinnosti jejich předchozí znění.

Účastí v této Soutěži vyjadřujete souhlas s těmito Pravidly a berete na vědomí, že pro účely organizace Soutěže a po dobu Soutěže bude Vodafone zpracovávat vaše telefonní číslo, případně další údaje, které nám sdělíte.

5.  Kdy vám předáme výhru a detaily k výhrám

O výhře budete informováni telefonicky (na čísle, které nám za tímto účelem předem sdělíte), a to nejdéle do 10 dnů po skončení Soutěže. Vylosovaný výherce musí vyplnit a podepsat Předávací protokol. Hodnotu výher nelze vyplatit v penězích a výhry nejsou soudně vymahatelné. Berte prosím na vědomí, že výhra pro vás může mít daňové dopady a s jejím převzetím a užíváním mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

6.  Odkdy platí pravidla

Tato Pravidla jsou platná a účinná od 14. 2. 2020.

Vytisknout