Jak si nejlíp užiješ oblíbený apky? S MultiPassem k tarifu #jetovtobe přece. Teď půl roku zdarma!

Díky MultiPassu už se nemusíš kvůli datům omezovat v poslouchání hudby, přehrávání videí nebo sjíždění sociálních sítí. Už nemusíš hledat Wi-Fi. Proč se brzdit v tom, co máme rádi?

Jak MultiPass funguje?

Jednoduše a skvěle. Všechny apky, které zahrnuje, a že jich je, používáš bez čerpání dat ze svých 10 giga. Takže na tebe čeká moře filmů (Video Pass), mraky hudby (Music Pass) a nekonečná socializace (Social Pass). Teď to všechno můžeš mít na půl roku zadarmo.

Užijte si zdarma všechny aplikace, které nabízí Video, Music a Social Pass.

299 Kčna půl roku zdarma


Aplikace, které si budeš užívat bez čerpání dat

Video + Music + Social

Instagram
YouTube
Spotify
Apple Music
Netflix
Pinterest
Snapchat
Seznam Zprávy
Stream
Evropa 2
Óčko
Amazon Prime Video
Digi2Go
HBO GO
Horizont Go
Prima PLAY
Selfnet TV
Pohádky
Interaktivní TV
Kuki
Lepší.TV
SledováníTV
Rádio Wave
Radiotéka
Tidal
Youradio
Deezer Music Player
iRadio
Frekvence 1
MusicJet
Pigy
Banaxi
Zapni.TV

Často kladené otázky

Jak služba MultiPass funguje?

Se službou Vodafone MultiPass už nemusíte počítat data – aplikace, které služby zahrnují, vám neodečítají data z vašeho tarifu. Aby vše správně fungovalo, je třeba používat oficiální mobilní aplikace. Pokud byste služby používali přes webové rozhraní nebo alternativní aplikace, nemůžeme správné fungování zaručit. Výhody služby MultiPass můžete využít v ČR i v zemích zóny 1 (EU + Norsko, Lichtenštejnsko a Island) za předpokladu, že nemáte vyčerpaná data (nemáte vyčerpaný DataLimit nebo DataStrop). Koukněte na podmínky služby.

V jakých případech se data počítají?

Data počítáme ve chvíli, kdy využijete obsah, který není umístěný přímo v aplikaci zahrnuté do balíčku. Když například kliknete na odkaz, který vás přesměruje z  aplikace (na jinou aplikaci nebo externí webový obsah), bude takový datový provoz standardně počítaný z balíčku dat pro univerzální použití.

Se službami Video a Music Pass počítáme data v případě přehrání reklamy v rámci videa, hudby, nebo když vás reklama odkáže mimo aplikaci. Součástí služeb není předplatné (např. předplatné v rámci HBO GO nebo MusicJetu).

Jak tarif aktivovat na čísle od Vodafonu?

Předplatné, jako je například u aplikace HBO GO či MusicJetu a dalších aplikací, není součástí MultiPasu a je třeba ho uhradit.

Proč se mohou reklamy odečítat ze základního datového balíčku, i když používám MultiPass?

S balíčky Video Pass a Music Pass máte k dispozici obsah našich partnerů, který vám neodečítá data ze základního datového balíčku. Jde například o přehrání seriálu, filmu, alba oblíbeného interpreta atp. podle toho, jakou aplikaci právě používáte. Některé aplikace v těchto balíčcích nabízejí předplatné, jiné obsahují reklamy, díky kterým je pro vás obsah bezplatný, a přehráním reklamy pak podporujete tvůrce obsahu.

S ohledem na fungování reklamních sítí na internetu se často stává, že se různým lidem přehraje jiný typ reklamy, abyste viděli nebo slyšeli pokud možno takovou nabídku, která pro vás bude zajímavá. Tyto reklamy se načítají z různých zdrojů a nemusejí být uloženy přímo u poskytovatele obsahu, jehož aplikaci právě používáte. Pokud dojde k vložení reklamy od nějaké třetí strany, neumíme to rozlišit my a často ani naši partneři. A to je důvodem toho, proč vám nemůžeme zaručit, že při přehrání reklamy nedojde k odečtení dat z vašeho základního datového balíčku.

V každém případě ale platí, že u naprosté většiny datového provozu v zahrnutých aplikacích nemusíte data počítat a neodečítají se z vašeho základního datového balíčku. Díky MultiPassu ušetříte výrazné množství dat a svůj základní datový balíček můžete využít na jiné činnosti na internetu. Přehled funkcionalit, které v rámci jednotlivých aplikací patří do MultPassu a neodečítají vám data ze základního datového balíčku, najdete na této stránce.

Více otázek a odpovědí najdete v Centru péče. Mrkněte ještě na podmínky služby.