Vodafone

Pevné připojení

Pořiďte si spolehlivé ADSL/VDSL připojení na doma.
Využijte výhodnější nabídky s našimi paušálními tarify pro volání.

Pevné připojení
až 20 Mbit/s

399 Kč měsíčně
když u nás máte mobilní tarif

Pevné připojení
až 40 Mbit/s

532 Kč měsíčně
když u nás máte mobilní tarif

Ceny tarifů zahrnují DPH a jsou bez smlouvy. Zvýhodněná cena platí v případě, že u nás využíváte některý ze starších tarifů pro volání nebo tarif z aktuální nabídky. Zavedení nové ADSL/VDSL linky je zpoplatněno aktivačním poplatkem ve výši 1 258 Kč (1 040 Kč bez DPH). Více o pevném připojení najdete v Centru péče.

Zavolejte nám ikona

Potřebujete poradit s nákupem?

Nechte nám na sebe číslo. Do 30 minut vám zavoláme a pomůžeme vám.

Často kladené otázky

Jak si pořídit Pevné připojení od Vodafonu?

Používáte doma pevnou linku a voláte z pevného telefonu?
Nebo máte zavedený kabel pro pevnou linku, ale pevný telefon nemáte?

 • V obou případech je nutné ověřit dostupnost ADSL/VDSL připojení níže. Pokud je telefonní vedení dostupné, vyberte si balíček služeb, který vám nejvíce vyhovuje a zavolejte nám.
 • Zavolejte zdarma na prodejní linku pro nefiremní zákazníky na 800 777 777 nebo pro firemní zákazníky na 800 777 700 a objednejte si ADSL/VDSL připojení k internetu.
 • Do pěti pracovních dnů vás kontaktuje technik a domluvíte si datum návštěvy, aby na místě ověřil technickou dostupnost služby.

Přecházíte se svým ADSL/VDSL internetem k Vodafonu?

 • Vyberte si balíček služeb, který vám nejvíce vyhovuje a zavolejte zdarma na prodejní linku pro nefiremní zákazníky na 800 777 777 nebo pro firemní zákazníky na 800 777 700.
 • Vyplňte formulář, kterým nás autorizujete k jednání o převodu ADSL internetu k Vodafonu. Je důležité vyplnit číslo služby ADSL (servisní číslo), které vám sdělí váš současný poskytovatel.
 • Vyplněný formulář podepište a pošlete na Vodafone ADSL, náměstí Junkových 2, 155 00, Praha 5. Formulář lze odevzdat na nejbližší prodejně Vodafone. Můžete jej i oscanovat a poslat e-mailem na pece@vodafone.cz, pokud jste nefiremní zákazník. Firemní zákazníci mohou formulář zaslat na firemnipece@vodafone.cz.
 • Po obdržení formuláře zahájíme přenos vašeho ADSL/VDSL k Vodafonu. Do 30 pracovních dnů budete mít ADSL internet od Vodafonu. V průběhu přenosu může dojít k výpadku internetu. Vodafone Internet ADSL vám začneme účtovat 5 pracovních dnů od aktivace.

Pokud nemáte modem od Vodafonu, budete pravděpodobně muset změnit v nastavení svého modemu přihlašovací údaje pro autorizaci ADSL služby. Postupujte dle návodu výrobce modemu. Přihlašovací jméno je “VF” a heslo “VF”.

Nezapomeňte vypovědět smlouvu svému stávajícímu operátorovi!

Co k připojení potřebujete?

Pro připojení je nutné mít ADSL/VDSL modem podle vámi vybraného balíčku pevného připojení. Pokud vlastní modem nemáte, můžete si ke službě pořídit modem Comtrend VR-3031EUSB od nás.

 • Duální VDSL a ADSL router s možností připojit až 4 počítače pomocí LAN.
 • Možnost vytvoření vlastní WiFi sítě (podpora 802.11b/g i 802.11n).
 • Firewall s možností nastavení několika způsobů ochrany.
 • Konfigurace modemu přes internetový prohlížeč v počítači, indikace stavu pomocí LED diod.
 • USB port pro zálohu připojení přes 3G USB modem.

Cena modemu je 1177 Kč.

Ověřit dostupnost

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.