Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

Bezpečné firemní faxování

Se službou Vodafone OneNet IP Fax budou vaše faxy vždy s vámi a zároveň v bezpečí.

Získat nabídku

Jak audiokonference fungují

Služba OneNet IP Fax vám umožní faxovat přímo z MS Outlooku na vašem PC nebo z mobilního telefonu díky jedinečné metodě přenosu faxů, založené na konverzi faxové zprávy do e-mailu.

Nyní už nezáleží na tom, odkud faxy posíláte. Jednoduše můžete využít svůj počítač nebo notebook pro posílání faxových zpráv přímo z Outlooku a není žádný problém poslat fax také z chytrého telefonu. Příchozí faxy si snadno přečtete v e-mailu, v počítači nebo telefonu.

Služba obsahuje možnost Automatické archivace všech faxů na jednom místě, kde jsou připraveny k pozdějšímu prohlížení ve formátu PDF až po dobu 90 dnů. Za příplatek je možná i Neomezená archivace. O všech svých faxech tak budete mít dokonalý přehled.

Součástí služby jsou webové stránky pro IT správce vaší sítě. Tam lze nastavovat parametry všech faxových čísel a schránek vaší firmy. Stejně tak má každý zaměstnanec k dispozici webové stránky pro ovládání své schránky. Služba rovněž obsahuje dvoustupňové IVR a možnost užití několika metod pokročilé autentizace.

Chcete nabídku na míru pro bezpečné faxování? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody OneNet IP Faxu

Snadné přesměrování příchozích faxových zpráv mezi jednotlivými příjemci.

Integrace s multifunkčními tiskárnami Philips, HP, Sharp, Xerox a mnoha dalšími.

Přijímání faxů přímo do vašeho firemního CRM nebo ERP systému.

Jak OneNet IP fax funguje

Přijímáte veškeré objednávky, faktury a potvrzení od partnerů faxem, protože to vyžadují? V každé pobočce musíte mít faxové zařízení, abyste s těmito partnery mohli zůstat v kontaktu? S OneNet IP Faxem už žádný faxový přístroj nepotřebujete. Fax, který vám někdo zašle ze svého faxového zařízení, se vám stáhne přímo do e-mailu. A naopak vy můžete posílat e-maily rovnou na číslo faxového přístroje vybraného příjemce. Takže žádné zbytečné převádění faxů (skenování) do digitální podoby a zbytečný tisk kvůli odeslání.

Ke stažení