Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Dostupnost pro zákazníky

Díky řešení OneNet mobilní a pevné telefony nebudou již nikdy obsazené a zákazník se vždy dovolá.

Získat nabídku

Volání ve OneNetu na mobil i pevnou linku

Obyčejné volání vám již nestačí? Díky řešení OneNet vaše mobilní a pevné telefony nebudou již nikdy obsazené a zákazník se vždy dovolá. Pro své zákazníky a dodavatele budete vždy k zastižení a to nejen v rámci České republiky, ale samozřejmě také v zahraničí. Zlepšete vnímání své firmy.

Prezentujte svou firmu pevným telefonním číslem bez nutnosti mít telefon fyzicky v kanceláři. Hovor vám budeme bez problémů a bez povšimnutí ze strany zákazníka automaticky přesměrovávat, kam si sami určíte. Každý hovor od vašeho zákazníka nebo dodavatele můžeme přesměrovat na více zaměstnanců a zajistit, že ho už nikdy nezmeškáte.

Chcete nabídku na míru pro Vodafone OneNet? Zavoláme vám.

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Doplňkové služby OneNetu

Zprovoznění služby je velmi snadné. Při vyřizování objednávky s obchodníkem jen sdělíte, na jakém čísle chcete být pro zákazníky k zastižení a na jaké telefony mají být hovory přesměrovány. My za vás vše nastavíme.

Další výhody Sdílených dat

Mobilní i pevné telefony v jednom řešení.

Pohodlné nastavování přes OneNet samoobsluhu.

Zlepšíte vnímání vaší firmy.