Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

Správa automatů

Provozujete prodejní automaty? Díky naší službě se k nim kdykoli online připojíte a zjistíte, jak se jim daří.

Získat nabídku

Jak Výdajové automaty fungují

  • Vaše prodejní automaty vybavíme speciální telemetrickou jednotkou (senzorem). Je ho možné umístit prakticky kamkoli a na jakýkoli typ výdejního zařízení, takže nemusíte mít obavy, že zrovna s vaším automatem bude problém.
  • Telemetrická jednotka přeposílá přes připojení od Vodafonu požadované informace a hodnoty o automatu do centrálních řídicích systémů, kde jsou zpracovány.
  • Koncový uživatel má k dispozici speciální aplikaci, k níž se může kdykoli připojit. A to jak z tabletu, notebooku, tak z chytrého telefonu. Ukáže mu, jaký je aktuální stav automatů, kolik obsahu bylo vydáno a co je třeba doplnit.
  • Získá zde přesný přehled o datech, která jsou potřeba pro efektivní provoz zařízení.
  • Zároveň lze pro každého z koncových uživatelů nastavit, které hodnoty a údaje bude mít k dispozici. Např. jednotliví pronajímatelé výdejních automatů uvidí vždy jen svá zařízení, a vy naopak budete mít přehled naprosto o všech.

Chcete nabídku na míru na výdajové automaty? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody Výdajových automatů

Snadno porovnáte prodejnost produktů s ohledem na lokalitu a sezónnost.

Aplikaci lze napojit na váš interní systém, který pak může plánovat pracovní úkony s vyšší efektivitou (určení tras podle aktuálních potřeb atd.).

Aplikaci lze používat jak na počítači, tak na tabletu a chytrém telefonu.

Ke stažení