Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát

Grandhotel Pupp

Grandhotel Pupp

využívá kompletní OneNet řešení

„S výběrem Vodafonu jako partnera jsme spokojeni a díky jeho spolehlivosti a péči funguje naše spolupráce skvěle. Využíváme kompletní OneNet řešení – pevné linky (PBX), mobilní i datové služby. Do budoucna se však nebráníme dalším produktům, které nám pomohou rozvíjet a vylepšovat náš byznys.”

Andrea Pfeffer-Ferklová
ředitelka Grandhotelu Pupp

Oresi logo

Oresi

Využívá OneNet

„Využíváme OneNet téměř v plné šíři od mobilních a pevných linek přes pevné datové připojení až po nadstavbové ICT služby a oceňujeme osobního konzultanta. Certifikát Best in Test, který Vodafone nedávno získal, je pro nás známkou kvality, svědčí o tom, že jsme vsadili na dobrého partnera a že se nám naše rozhodnutí přejít k Vodafonu vyplatilo.”

Jaroslav Drahovzal
Oresi

Emco

Emco

využívá OneNet

„Vyhovuje nám přístup a flexibilita Vodafonu. Neustále s námi komunikují a přicházejí s návrhy, jak služby ještě vylepšit a přizpůsobit nám na míru. Ukazují nám, kam směřují trendy, co je nového v technice a co z toho můžeme mít. Přemýšlejí nad našimi potřebami a my rozhodně nemáme pocit, že by nám vždy chtěli prodat to nejdražší, co třeba nevyužijeme. Také je příjemné, že komunikujeme s jednou kontaktní osobou, což nám významně šetří čas.”

Lucie Jahodová
obchodní ředitelka

Invia

Invia

využívá Neomezené firemní tarify

„Nejvíce využíváme neomezené tarify včetně datových balíčků. Výhody řešení od Vodafonu vidíme hlavně ve vynikající péči. Administraci služeb lze jednoduše provádět v Internetové samoobsluze a navíc máme osobního konzultanta, takže je příjemné komunikovat stále se stejnou osobou, která zná naši společnost a umí řešit naše nejčastější požadavky velmi efektivně.”

Michal Drozd
Invia.cz

Madeta

Madeta

využívá OneNet

„Za hlavní výhodu považujeme to, že díky řešení OneNet od Vodafonu nám pro všechny služby stačí být ve spojení s jediným partnerem. Takové řešení je ucelené, spolehlivé a stabilní. V roce 2009 jsme byli první velkou firmou, pro kterou Vodafone zajišťoval kompletní řešení datových a mobilních služeb, a jejich flexibilní přístup k nám přetrval do současnosti. Na všem se lze dohodnout, a to v oblasti neustále se vyvíjejícího trhu vnímáme jako velké plus.”

Milan Teplý
finanční ředitel Madeta a.s.

Vodafone OneNet

OneNet je komplexní řešení firemní telekomunikace, nastavené přesně podle konkrétních potřeb každé společnosti. Unikátně propojuje mobilní a pevné linky do jednoho systému. Šetří náklady, ubírá starosti a přináší také řadu dalších výhod, které z tohoto propojení vyplývají.

Více o OneNet řešení

Oresi logo

Oresi

využívá Centrální internet

„Jako velká firma oceňujeme především to, že řešení OneNet spojuje pod jednu střechu všechny služby, které potřebujeme. OneNet zahrnuje jak výhodné volání a data, tak například i mobilní bezpečnost. A nepopírám, že nás zaujala také cena těchto služeb a také přístup Vodafonu k našim požadavkům. Využíváme OneNet téměř v plné šíři. Provozujeme mobilní telefony a pevné linky, datové linky, WiFi připojení na centrále a ADSL v prodejnách, Security box i hosting. Dokonce máme od Vodafonu i server. Pro náš byznys je klíčová hlavně ochrana dat přes Security box. Díky tomuto řešení jsme schopni zachytit případnou hrozbu útoku na náš systém. OneNet nám umožnil mít také vlastní virtuální síť, v rámci které si voláme ve firmě zdarma.”

Tomáš Vokurka
vedoucí oddělení IT