Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Firemní Wi-Fi sítě na pobočkách

Služba Managed Wi-Fi vám pomůže vybudovat firemní bezdrátovou síť ve všech vašich pobočkách.

Získat nabídku

Jak Manager Wi-Fi funguje

Wi-Fi signál je po budově šířen přes přístupové body (tzv. access pointy neboli AP). Jde o malá zařízení, která jsou připojena do firemní sítě a rozmístěna po prostoru tak, aby vytvořila signál dostačující pro chod běžných firemních aplikací a připojení k internetu.

Veškerá přístupová zařízení ovládáte přes centralizovaný řídicí systém. Umožní vám nastavit různé úrovně oprávnění přístupu do sítě a k internetu. Jiné heslo, a tedy i jiné možnosti budou mít návštěvy, sezónní pracovníci, stálí zaměstnanci a top management. Takže se nestane, že by návštěvníci vytížili internetové připojení například stahováním filmu.

Centralizovaný systém řízení vám navíc umožní sledovat aktivity jednotlivých klientů, objem stahovaných dat apod.

Chcete nabídku na míru pro firemní Wi-Fi síť? Zavoláme vám.

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody Managed WiFi

Námi používaná technologie obsahuje tzv. virtuální kontrolér, který zaručuje funkčnost všech přístupových bodů.

Při výpadku jednoho přístupového bodu přebírají ostatní jeho funkci a síť funguje dál.

Neztrácíte hodiny výběrem správné technologie a její instalací. Můžete nechat všechno na nás a věnovat se příjemnějším či důležitějším věcem, a především svému podnikání.

Jak Managed Wi-Fi funguje

Bezdrátových komunikačních zařízení rychle přibývá. Notebooky, tablety a chytré telefony používá stále více lidí, takže se už ve firmách bez kvalitního bezdrátového připojení prakticky neobejdete. Teď již nejde jen o zábavu, ale o seriózní byznys.

Proto jsou na kapacitu a sílu signálu Wi-Fi kladeny mnohem větší nároky než dříve. Vaše IT může stát před otázkami: „Máme rozšířit počet přístupových bodů stávající technologie? Konfigurovat každý bod zvlášť? Řešit frekvenční plánování a v případě nefunkčnosti či poklesu kvality pokrytí hledat jehlu v kupce sena? Nebo začít od čistého stolu a vytvořit bezdrátovou síť koncepčně?” Odpovědí je produkt Managed Wi-Fi od Vodafonu. Vyřešíme za vás návrh, instalaci, správu i provoz.

Ke stažení