Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek

Internet věcí

Řešení IoT otevírá podnikatelům a firmám nové možnosti pro získání a udržení spokojených zákazníků.

Co je internet věcí?

Internet věcí (IoT) je nová převratná technologie propojující stroje, přístroje a objekty. Díky IoT se jednotlivá zařízení stávají inteligentními, komunikují s okolím a umožňují jejich vzdálené ovládání, kontrolu či sledování. Řešení IoT otevírá podnikatelům a firmám nové možnosti pro získání a udržení spokojených zákazníků.

Jak využít IoT v byznysu?

Každý den adoptují technologii IoT tisíce společností, aby mohly využít online komunikaci se svými přístroji, stroji či zařízeními. Přístup k aktuálním datům o jejich stavu pomáhá zlepšit výkon a snížit náklady. IoT je považována za další technologickou revoluci a Vodafone vám ji pomůže snadno aplikovat do vašeho podnikání.

Global M2M Platform

Global M2M Platform (GDSP) jsou M2M datové SIM karty určené pro vestavění do všech IoT zařízení, která vyžadují mobilní datové připojení, jako jsou například senzory teploty, výtahy, sledovací jednotky nebo měřiče spotřeby. To vše bez závislosti na tom, zda IoT zařízení bude použito v ČR nebo jiné zemi.

  • 100% pokrytí

    Využívání roamingu v rámci ČR (národní roaming pro 100% pokrytí) i v zahraničí s jedním společným tarifem nezávisle na poloze zařízení.

  • Automatizovaná správa

    Portál pro administraci SIM, včetně možnosti aktivací a deaktivací. Nastavení automatického dohledu nad stavem SIM. Reporty a statistiky. Vše dostupné přes webové stránky nebo API.

  • Globální SLA a podpora

    Jedna smlouva, jeden helpdesk, jeden portál pro správu a jedna fakturace pro celý svět.

Jak Neeco využívá Global SIM

Firma Neeco působí v oboru IT – integruje informační systémy a hledá optimální řešení pro široké portfolio svých klientů. Velmi úspěšně působí po celém světě. V některých oblastech svého podnikání úzce spolupracuje s Vodafonem. Využívá především jeho unikátní globální IoT platformy, která nabízí jednotné řešení mobilní konektivity postavené nad jednotlivými zeměmi a jejich národními operátory. Díky Vodafone Globální SIM Neeco na dálku spravuje svá zařízení po celém světě, a to jednoduše, z Čech.

Výhodou Globální SIM je i její dostupnost – přihlásí se do nejlepší sítě, kterou má v daném místě k dispozici. Díky této technologii se tak o případném problému dozví dříve v Neeco v Čechách než klient v zahraničí. Pro Neeco to znamená zjednodušení a zkvalitnění služeb. Globální IoT platforma je unikátní řešení, které v Česku poskytuje pouze Vodafone. Je to příležitost pro české vývozce, kteří díky ní mohou poskytovat nové kvalitnější služby svým zahraničním klientům.

„IoT řešení podporuje náš globální úspěch“

David Pátek, majitel skupiny Neeco

Zavolejte nám ikona
Zavolejte nám ikona

Nechte nám na sebe kontakt. Ozveme se.

Napište nám svoje číslo a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí