ZPĚT NA VÁNOČNÍ NABÍDKU

Co získáte díky souhlasu?

Udělením souhlasu se zpracováním provozních a lokalizačních údajů (dále jen „souhlas“) nám (společnosti Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2808/2, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČO 25788001, DIČ CZ25788001, zapsané v OR u Městského soudu v Praze, sp. zn. B 6064) pomůžete pochopit, jak využíváte naše služby, a co potřebujete právě vy. Pak vám budeme schopni „ušít nabídku na míru“ a vybrat pro vás to nejlepší.

Od kdy do kdy souhlas platí

Vězte, prosím, že tento souhlas se zpracováním vašich údajů začne platit od 25. 5. 2018, kdy vstupuje v účinnost nařízení (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

V platnosti zůstane po celou dobu využívání našich služeb, poté 6 následujících měsíců nebo dokud jej neodvoláte.

Veškeré další informace pro vás

Veškeré další informace a podmínky použití Vašich údajů jsou uvedeny v Prohlášení o ochraně osobních údajů a v příslušných právních předpisech.

Poskytnutí tohoto souhlasu je samozřejmě zcela dobrovolné a můžete ho kdykoliv jednoduše odvolat v internetové samoobsluze Můj Vodafone.

ZPĚT NA VÁNOČNÍ NABÍDKU